адвокат Віктора Януковича Ігор Ляшенко
адвокат Віктора Януковича Ігор Ляшенко 5 канал

"Певен, що Путін – це Путін, але це ще треба довести": заяви адвоката Януковича на суді

Сторона захисту виступає проти долучення певних доказів через те, що голоси осіб на відео не ідентифіковано

Майже півтори сотні свідків мають допитати у справі про державну зраду президента-утікача Януковича. Серед них – і секретаря РНБО Олександра Турчинова. Допити мають розпочатися вже з 11 грудня, повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, на засіданні сьогодні, 4 грудня, прокурори показали суду фрагменти документального фільму "Крым. Путь домой", в якому президент Росії Путін, російський міністр оборони та інші російські посадовці розповідають про подробиці анексії Криму. Проте адвокат Януковича виступив проти долучення цих доказів до справи, бо, за його словами, прокурори не надали доказів, що такі заяви лунали з вуст російських високопосадовців.

"Доказів сторони обвинувачення належних і допустимих не здобуто, вони надають документи з мережі інтернет, не підтверджуючи ні діючих осіб, які брали учать на відеороликах, ні підтверджуючи жодних експертних досліджень, не проводячи, не встановлюючи й не ідентифікуючи голосів цих осіб. У мене немає сумніву, що Путін є Путін, але сторона обвинувачення зобов'язана довести ці обґрунтовані підозри", – каже адвокат Віктора Януковича Ігор Ляшенко.

"Усі оці огляди зроблені відповідно до закону, відповідно до Кримінально-процесуального Кодексу України. Саме тому всі заяви захисника (адвоката Віктора Януковича), на нашу думку, є абсолютно безпідставними. Оцінку надає безпосередньо суд. Ми в своїх тезах і в подальшому в дебатах будемо коментувати, що саме робилося в той час", – коментує прокурор ГПУ Максим Крим.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Снігові замети та повалені дерева: на Україну суне холодний циклон з Європи
Наступний матеріал
"Удома з рота пара йде": в Одесі опалювальний сезон розпочався не для всіх
Loading...