Опалення
Опалення dt.ua

"Удома з рота пара йде": в Одесі опалювальний сезон розпочався не для всіх

Мешканці 16-ти багатоквартирних будинків одного з районів Одеси перекривали дорогу. Так вони намагалися привернути увагу до відсутності тепла у своїх будинках. Адже опалювальний сезон в них ще навіть і не розпочинався

Опалювальний сезон в Одесі стартував ще 16 жовтня, однак – не для мешканців мікрорайону "Шкодова гора". Місцеві кажуть, що через відсутність опалення у квартирі відчувається сирість, усе починає покриватися грибком та пліснявою.

"Коли було холодно на вулиці, були такі моменти, що вдома з рота йшла пара, – розповідає мешканка мікрорайону "Шкодова гора" Ніна Волкова і додає: – Ми заручники заводу, ми проживаємо на території, де котельня зараз не працює".

Без опалення – 16 багатоквартирних будинків. Це близько сотні родин. Їхній терпець урвався, тож люди на знак протесту перекрили дорогу. 

"Лягаємо спати одягнені. Спимо так, що тільки носа видно. Холодно! Все цвіте, вкривається пліснявою. Підняла диван – там зелений мох. Як нам жити?" – питається ще одна тамтешня мешканка Раїса Негай.

Буквально за 15 хвилин протесту на дорозі утворився затор. Попри обурення водіїв, учасники акції пропускали лише маршрутки та спецтранспорт.

"Ми з дружиною до лікарні їдемо, в жіночу консультацію. Не знаємо, як об'їхати. Нещодавно переїхав сюди. Тепла не дають. Звісно, я б теж вийшов перекривати", – зазначає автомобіліст Костянтин Бузила.

Раніше тепло мешканцям "Шкодової гори" давала котельня нафтопереробного заводу. Однак підприємство збанкрутувало. Міські чиновники обіцяли альтернативу. Та поки що це так і залишається лише у планах. Як пояснюють холод у домівках представники влади та на що відповіли "5 каналу" на запит у профільному міністерстві – дізнайтеся в сюжеті:

 

Водночас, люди попереджають: якщо опалення не заявиться найближчим часом, готовi знову перекривати дорогу, але вже на добу.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
"Певен, що Путін – це Путін, але це ще треба довести": заяви адвоката Януковича на суді
Наступний матеріал
Ноу-хау для метро: як українська розробка покращить пересування інвалідам
Loading...