Брати Капранови Фото commons.wikimedia.org

"ЗА ЧАЙ.COM": Письменник Капранов у ефірі "5 каналу"

Бесіду чи то з Дмитром, чи з Віталієм дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Про генетику і фізіологію інформаційних технологій розколу суспільства і про слабкий імунітет "зрадофільського" суспільства. Про регіональні особливості любові до совка і "лічно товаріща" Сталіна, про природу речей і людей в умовах гібридного стресу, війни та розрухи в головах. Брат за брата чаюватиме - або Дмитро, або Віталій Капранов. Хто його знає хто?!" – розповідає про гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 25 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає один з братів Капранових – українських письменників, видавців, публіцистів та громадських діячів.

Повну версію програми дивіться о 23:10 на "5 каналі" або на нашому сайті за цим посиланням.

Дивіться також: Портников: "Рускім" тимчасово заборонили ненавидіти американців і Трампа

Брати КапрановиFacebook / За Чай.com

Довідка. Мають старшого брата Сергія – культуролога та релігієзнавця. Української мови у школі не вивчали. Крім загальноосвітньої, закінчили ще спортивну (греко-римська боротьба) та музичну (фортепіано) школи.

Вищу освіту отримували в Уральському політехнічному інституті (м. Свердловськ, Росія) та Московському енергетичному інституті за фахом "Технічна кібернетика".

У 1988 році одружилися з сестрами-близнючками та переїхали до Москви, де працювали на різних посадах у фармацевтичному та виноробному бізнесі. У 1998 році перебралися до Києва.

2000 року стартувало видавництво "Зелений пес", який брати очолили. Першою виданою книжкою став роман Леоніда Кононовича "Я, зомбі". Сьогодні "Пес" видає понад 60 назв українських книжок щороку і є одним з лідерів на ринку художньої літератури.

Свою першу книжку "Кобзар 2000" писали більше 10 років. Дописали у 1998, але видати змогли лише у 2001 році. У 2004 році вийшов другий роман "Приворотне зілля", а у 2006 – третій роман "Розмір має значення".

Паралельно з літературною, видавничою, торговельною та громадською діяльністю займаються публіцистикою та друкуються у різних українських ЗМІ. У 2007 році видали книгу своїх статей "Закон Братів Капранових".

Дивіться також: Екс-голова СБУ: Агентура ФСБ в держорганах є, а от кримінальних справ немає

Попередній матеріал
Стало відомо, чому суд переніс допит Януковича у справі розстрілів на Майдані
Наступний матеріал
Історик: У ізраїльському Кнесеті розглянуть питання щодо визнання Голодомору в Україні геноцидом
Теги:
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник Андрій Курков у ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": Поет, письменник і перекладач Юрій Андрухович в ефірі "5 каналу"

Письменник Роман Телех: Світ без України не має права на існування

Російський письменник: Крим РФ не переварить, Україну не переможе