5 канал

Екс-голова СБУ: Агентура ФСБ в держорганах є, а от кримінальних справ немає - відео

Сьогодні, 24 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає Ігор Смешко – український військовий, політичний і державний діяч, очільник ВГО "Сила і Честь".

Зібралися якось доктор технічних наук, генерал-полковник і професор на трьох чаю розпити. Вирішили до розмови запросити ще й колишнього голову Служби безпеки України і за компанію ще й військового розвідника покликати. Так от усі разом вони будуть делеговані одним гостем чайної церемонії – Ігорем Смешком. Профі про аматорів та колаборантів, про п'яту колону, про "гебешні консерви" і про невидиму війну лицарів "плаща та кинджала", про агентуру і зрадників, про "ми переможемо" і "все пропало". Ігор Смешко чаював у нас.

Дивіться також: Екс-заступник голови СБУ розповів, скільки військових у 2014 році повернулося з Криму

Довідка. Народився на Черкащині, походить з давнього роду запорізьких козаків. Закінчив Національну академію оборони України – магістр державного військового управління, та Київський університет ім. Т.Шевченка за фахом юриста. Пройшов кілька спеціальних курсів з підвищення професійної кваліфікації.

Вільно володіє українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами.

Розпочав військову службу в 1972 році. Протягом 1997-2000 років був начальником ГУР МОУ. У 2003-2005 роках – голова СБУ. У грудні 2005 року був звільнений з військової служби.

З 2006 року – президент Центру стратегічних досліджень та аналізу та голова Всеукраїнської громадської організації "Сила і Честь". У квітні 2014 року був назначений радником Президента України.

Смешко є автором або співавтором понад 100 наукових праць та численних винаходів в галузі проектування головок самонаведення керованих ракет та систем керування високоточною зброєю.

Нагороди: медаль "За військову службу Україні", державна премія України в галузі науки і техніки, почесний магістр Об'єднаного інституту розвідки при Національній академії оборони України.

Дивіться також: Безсмертний: Перетворили "Помаранчеву революцію" на карнавал

Попередній матеріал
У Ватикані встановили 25-метрову "пухнасту красуню"
Наступний матеріал
Штаб АТО: Поблизу Старогнатівки бойовики вдарили з озброєння БМП

Ігор Смешко очолив комітет з питань розвідки при Президентові України

У ГПУ відбулася очна ставка між Кучмою та Смешком

Смешко: ескалація конфлікту з Росією все ще можлива

Курков: Діалог з росіянами теоретично можливий хіба що через 2 покоління після завершення війни - "За Чай.com"

Головатий: Лідери політсимпатій українців як були агентурою Кремля, такими й лишаються - "За Чай.com"

5 канал - трансляція наживо