У ГПУ відбулася очна ставка між Кучмою та Смешком

  У Генпрокуратурі відбулася очна ставка між другим президентом Леонідом Кучмою та екс-главою Служби безпеки України Ігорем Смешком. Про це журналістам повідомив сам Смешко.
  Це вже сьоме відвідування ГПУ Леонідом Кучмою. Другий президент зауважив, що нічого нового стосовно слідчих дій йому дізнатися не вдалося. За його словами, сторони лише згадували минуле, з`ясовували деякі обставини перебування Кучми на посаді глави держави. Своєю чергою Ігор Смешко нагадав про свою позицію, що необхідно відновити три кримінальні справи проти екс-майора Мельниченка, інакше розкрити справу Георгія Гонгадзе не вдасться.

  Леонід Кучма, Президент України (1994-2005): "Абсолютно ничего нового. Абсолютно. Все як кажуть, згадували, "бойцы вспоминали минувшие дни". Уточняли некоторые детали. С точностью то, что это было 20 лет назад, я про все это рассказывал. Через 20 лет, оно может и подругому смотрится".

  Ігор Смешко, екс-голова СБУ (2003-2005): "Поки не будуть досліджені ці кримінальні справи, не тільки жахлива справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, а взагалі, вся правоохоронна система, система спецслужб України ніколи не буде вилікувана. І нам немає на що сподіватися, що у нас є захист національної оборони держави, якщо ми, українці, не здатні захистити навіть від прослуховування перший кабінет держави".  

  Попередній матеріал
  На саміті НАТО визначають напрямки вирішення лівійської кризи
  Наступний матеріал
  У Японії шукають нові шляхи подолання наслідків аварії на АЕС
  Теги: