5 канал

Головатий: Лідери політсимпатій українців як були агентурою Кремля, такими й лишаються - "За Чай.com"

Як це, бути за бортом і дивитися на політику збоку? Чому вічно безпартійний раптом вступає у партію, про яку мало хто чув? Сергій Головатий. Чаюємо.

Ветеран вітчизняної політики, вічний безпартійний, який перепробував чимало: комсомол, Народний Рух, БЮТ, "Нашу Україну" і навіть Партію регіонів. Шість разів депутат, двічі міністр юстиції, співавтор документів державної незалежності та Конституції. Як це, бути за бортом і дивитися на політику збоку? Чому вічно безпартійний раптом вступає у партію, про яку мало хто чув? Сергій Головатий. Чаюємо.

Сьогодні, 9 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" на "5 каналі" завітав Сергій Головатий – український юрист, письменник і політик.

Читайте також: Мочанов: у цій країні люди живуть так, тому що вони хочуть бути обдуреними, вони чекають, що їх обдурять.

Довідка. Народився у місті Одесі. Батько Петро Харитонович (1922) – інвалід війни, викладач військової підготовки в школі; мати Надія Тимофіївна (1930) – вчителька російської мови і літератури.

У 1977 р. закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, факультет міжнародних відносин та міжнародного права, юрист-міжнародник, референт-перекладач англійської мови. Кандидат юридичних наук.

У 1981-1987 рр. — викладач кафедри міжнародного права факультету міжнародних відносин і міжнародного права Київського університету імені Т. Шевченка. У 2011-2013 рр. — професор кафедри теорії права Київського університету імені Т. Шевченка.

Був обраний народним депутатом України у шести скликаннях Верховної Ради України (1990, 1994, 1998, 2002, 2006, 2007 рр..). Від 30 червня 2015 р. — радник Голови Верховної Ради України (з конституційних питань). Працював на посаді міністра юстиції у складі трьох урядів (1995—1996 рр.; 1996—1997 рр.; 2005—2006 рр.).

Від 1995 р. безперервно перебував у складі української делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), де обіймав декілька керуючих посад.

Нагороди: здобув медаль та диплом Академії наук УРСР, має звання "Заслужений юрист України", нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та Почесною Грамотою Верховної Ради України. Нагороджений медаллю "Pro Merito" ("За заслуги") Венеційської комісії Ради Європи та ще однією від ПАРЄ із одночасним присвоєнням титулу "Почесний партнер ПАРЄ".

Як повідомляв 5.ua, Головатий заявив, що децентралізація – це фундаментальний вихід України з "совка".

Нагадаємо, на думку екс-міністра юстиції, якщо в Україні не буде прийнято змін до Конституції в частині децентралізації, то це суттєво послабить українську державність.

Попередній матеріал
WSJ розповів про кандидатів на посади в адміністрації Трампа
Наступний матеріал
Над Тихим океаном зіткнулись надзвукові винищувачі США

Головатий: Децентралізація – це фундаментальний вихід України з "совка"

Оксана Сироїд, Сергій Головатий - 03.08.2015 - Погляд

Пріоритетами Конституційної комісії є децентралізація та суддівська система - Головатий

Головатий: В Україні немає владних інституцій, які б захищали державу [відео]

Головатий: Втручання у роботу державних реєстрів - загроза національній безпеці [відео]

5 канал - трансляція наживо