5.ua

Путін буде дуже радий, якщо законопроект щодо децентралізації не буде проголосований – екс-міністр юстиції

На думку екс-міністра юстиції України Сергія Головатого, якщо в країні не буде прийнято змін до Конституції в частині децентралізації, то це суттєво послабить українську державність.

Про це він заявив сьогодні, 3 серпня, в ефірі "5 каналу".

"Я думаю, що пан Путін буде дуже радий, якщо законопроект стосовно запровадження в Україні правдивого місцевого самоврядування за європейським взірцем, базований на засадах європейської хартії про місцеве самоврядування не буде проголосований. Це істотною мірою послабить українську державу, це істотною мірою нанесе величезний удар по українському суспільству, бо мета закону, мета конституційних змін – врешті-решт усунути той величезний фундаментальний недолік, який присутній в Конституції 96-го року, яка не передбачає місцевого самоврядування", - зазначив він.

Крім того, Головатий вважає, що українській державності несуть загрозу дії тих політичних сил, які збиратимуть голоси проти запропонованих Президентом змін до Основного закону в частині децентралізації. 

Нагадаємо, сьогодні Конституційний суд направив до Верховної Ради свій висновок щодо конституційних змін у частині децентралізації. 

Попередній матеріал
Повноваження Президента щодо припинення діяльності місцевої влади є надмірними – віце-спікер ВР
Наступний матеріал
Експерт: Зміни до Конституції в частині децентралізації – це десовєтизація
Теги:
Loading...