5 канал

Безсмертний: Перетворили "Помаранчеву революцію" на карнавал - відео

Заварили зеленого чаю і витягнули торбу питань до Романа Безсмертного

Депутат, дипломат, голова партії. Якщо збирати клуб ветеранів вітчизняної політики, то Роман Безсмертний міг би стати його головою. Але хто сказав, що він готовий йти на політичну пенсію? Чому коефіцієнт інтелекту політикуму та виборця стабільно падає, а рейтинги популістів ростуть мов на дріжджах? Заваримо зеленого чаю і витягнемо торбу питань до Романа Безсмертного.

Сьогодні, 22 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітає Роман Безсмертний – український громадський діяч та політик.

Дивіться також: Волох: Україна рано чи пізно таки покарає "по-ізраїльськи" реальних терористів з "Л/ДНР".

Довідка. Закінчив історичний факультет Київського педагогічного інституту за спеціальністю "вчитель історії" (1983-1990); захистив кандидатську дисертацію "Соціально-політичний устрій українського суспільства (концепція Донцова)" (Інститут національних відносин і політології НАНУ, 1997). Відслужив у Радянській армії. Під час навчання в інституті працював вчителем історії у школі.

Народний депутат України 2-го скликання (1994-1998). У 1997-1999 та 1999-2002 рр. – постійний представник Президента України у Верховній Раді. З лютого по листопад 2005 р. Безсмертний був віце-прем'єр-міністром України.

Народний депутат України 3-го скликання (1998-2002) від Народно-демократичної партії. Народний депутат України 4-го скликання (2002-2005) від блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". Народний депутат України 5-го скликання (2006) від Блоку "Наша Україна". Склав депутатські повноваження у квітні 2007 року.

З лютого 2010 р. по червень 2011 р. – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь. Безсмертний був солідарним з європейським дипломатичним корпусом щодо подій, що відбулися у Мінську під час і після президентських виборів 2010 року.

У липні 2014 р. разом з Юрієм Луценком створив політичну партію "Третя Українська Республіка", ставши її головою. Нагороджений орденами "За заслуги" I ст., II ст. та III ст.

Нагадаємо, Безсмертний заявив, що Мінські переговори можуть створити платформу для загострення ситуації на сході України.

Попередній матеріал
Рівень довіри до Надії Савченко різко обвалився – Центр соцдосліджень
Наступний матеріал
Ситуація в АТО: бойовики продовжили обстріли з "Градів"
Loading...

Безсмертний: Чотири сторони по-різному розуміють домовленості, досягнуті на зустрічі в Берліні

Мінські переговори можуть створити платформу для загострення ситуації на Донбасі – Безсмертний

Безсмертний: Україна має запропонувати своє бачення майбутнього Мінського формату і його змісту

Безсмертний пояснив, чому не втрималося припинення вогню з 1 вересня

У Кремлі готовий план з розділу Білорусі – Безсмертний

5 канал - трансляція наживо