5 канал

Рівень довіри до Надії Савченко різко обвалився – Центр соцдосліджень

Крім того, українці не довіряють і новим партійним проектам, пропіареним у публічному просторі

Соціальні дослідження вказують на падіння рівня довіри до Надії Савченко. Зокрема, за останні чотири місяці він впав майже утричі. Про це повідомив керівник соціологічних програм Центру соціальних досліджень "Софія" Олександр Левцун, передає "5 канал".

"Варто відзначити різке падіння рівня підтримки Надії Савченко. Якщо у липні поточного року серед всіх опитаних за неї планували проголосувати 8,3%, то зараз лише 2,9%. Тобто (бачимо) наочно різке падіння симпатій, довіри і електоральної підтримки цього політика", – зауважив він.

 

Крім того, за  словами Левцуна, "привертає увагу той факт, що нові партійні проекти ліберально-демократичного та націонал-патріотичного спрямування не знаходять вагомої підтримки серед виборців, незважаючи на активний піар у публічному просторі".

Нагадаємо, соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування, в якому взяли участь понад 2 тисячі респондентів віком від 18 років. У них запитали, хто переміг би на президентських виборах, якби вони відбулися цього тижня. За даними опитування, лідерство отримав чинний Президент України Петро Порошенко,

Дивіться також: Блогер про заяви Савченко та броньовик для Коболєва – інтерв'ю

Попередній матеріал
Мін'юст призначив в.о. чільника люстраційного департаменту
Наступний матеріал
Безсмертний: Перетворили "Помаранчеву революцію" на карнавал - відео
Loading...

Бандера, Шухевич та Савченко: чому українці ідеалізують своїх героїв – інтерв'ю

Блогер про заяви Савченко та броньовик для Коболєва – інтерв'ю

Саакашвілі заявив про створення політичної партії "Рух нових сил"

Саакашвілі заявив, що створює нову партію