5 канал

Саакашвілі заявив, що створює нову партію

За його словами, нова політсила не буде ані вступати в блоки з іншими, ані брати до своїх лав тих, хто тривалий час працював у владі

Створення нової політичної сили анонсував екс-очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі.  Її мета – заміна нинішньої політичної еліти та позачергові парламентські вибори. За словами Саакашвілі, нова політсила не буде ані вступати в блоки з іншими, ані брати до своїх лав тих, хто тривалий час працював у владі.

"Будемо створювати нову широку політичну силу, принципами цієї нової політичної сили є те, що ми не приймемо нікого, хто більше одного терміну був в Раді, нікого хто б більше двох років пробув у виконавчій владі. Ми будемо всіляко допомагати бізнесу, але ми не будемо пускати бізнес в політику, ми не будемо пускати бізнес до Верховної Ради", – заявив Саакашвілі.

7 листопада голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що йде у відставку. Він переконує, що до цього його підштовхнули оприлюднені електронні декларації чиновників та зрив реформ на Одеській митниці. За словами Саакашвілі, гроші на проект розікрали.

Попередній матеріал
"Сирія – нам, Україна – вам ": Політолог спрогнозував сценарії розвитку подій після виборів президента США
Наступний матеріал
"Час.Підсумки дня": Чи вдасться українським спецслужбам "переграти" ФСБ
Теги:
Loading...

Саакашвілі пообіцяв "посадити" Коломойського

Саакашвілі: Порошенко пропонував мені посаду прем'єра і очолити його партію, а зараз я буду говорити з ним тільки про вибори

Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади

Саакашвілі готується показати українцям звіт щодо стану справ на Одещині

Кабмін погодив звільнення Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі прокоментував свою відставку