rbc.ua

Саакашвілі: Порошенко пропонував мені посаду прем'єра і очолити його партію, а зараз я буду говорити з ним тільки про вибори

Екс-голова Одеської ОДА наголосив, що прийде до Президента наступного разу тільки, коли "буде юридичне питання зміни влади в Україні"

Колишній голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що Президент України Петро Порошенко неодноразово пропонував йому посаду прем'єр-міністра і очолити його політичну силу, але тепер він буде розмовляти з ним тільки про дострокові парламентські вибори. Про це він повідомив на прес-конференції в Києві сьогодні, 11 листопада.

"Президент України неодноразово за останній рік, поки я працював (чільником Одеської ОДА – 5.ua), починаючи з минулого літа, пропонував мені і посаду прем'єр-міністра України, а також неодноразово пропонував мені очолити його партію "Солідарність". Я відмовився не тільки очолити його партію, але також і не пішов за списками його партії в Одеському регіоні. Це було моє свідоме рішення і пов'язане воно було з тим, що всі ці партії, особливо пов'язані з владою і Президентом, повністю засмічені", – розповів Саакашвілі.

Крім того, Саакашвілі сказав, що прийде до Президента наступного разу тільки, коли "буде юридичне питання зміни влади в Україні": "Я прийду до нього за процедурами зміни влади і призначення нових виборів. Я тільки прийду до Порошенка, коли він буде готовий призначити нові вибори до Верховної Ради. До цього жодної зустрічі у мене з ним не буде. Тому що, при всій повазі до інституту президентства, при всьому тому, що у мене немає особисто до нього ніяких поганих почуттів... Більш того, є теплі почуття... Але мені на цьому етапі з Президентом, на відміну від багатьох опозиціонерів, які з заднього ганку Адміністрації Президента регулярно туди забігали, а у мене був там кабінет і я це знаю, туди шлях замовлений".

Нагадаємо, нещодавно Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади.

Попередній матеріал
Саакашвілі пообіцяв "посадити" Коломойського
Наступний матеріал
Теракт в Афганістані: смертник протаранив будівлю генконсульства Німеччини, є загиблі

Прес-конференція Міхеіла Саакашвілі - відео

Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади

Саакашвілі готується показати українцям звіт щодо стану справ на Одещині

Кабмін погодив звільнення Саакашвілі