фото uacrisis.org

Ігор Смешко очолив комітет з питань розвідки при Президентові України

  Президент Петро Порошенко відновив комітет з питань розвідки.


  Очолив його новопризначений радник Петра Порошенка, Ігор Смешко. Відповідний наказ з’явився на офіційному сайті гаранта. Згідно з документом, цей комітет буде займатися координацією та контролем за діяльності розвідувальних структур і має суттєво підвищити ефективність роботи цих служб. Відповідний наказ Петро Порошенко підписав напередодні, 7 жовтня цього року.

  До цього призначення Ігор Смешко був радником т.в.о. президента Олександра Турчинова, а з 2003 по 2005 рік очолював Службу безпеки України. З 2006 року він - президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, з липня 2009 - голова Всеукраїнської громадської організації "Сила і Честь", яка у грудні 2009 р. перетворилась на політичну партію.

  Ігор Смешко уже був головою такого комітету з 1995 до 1999, та з 2005 до 2008 року. Установа збиратиме інформацію з розвідувальних органів, перевірятиме її і вже потім звітуватиме перед Президентом України. Організацію створили, щоб запобігти ситуаціям на зразок тієї, що склалася під Іловайськом.
  Попередній матеріал
  Євромайдан став фіналістом премії імені Сахарова
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" просить Стокгольмський арбітраж призначити тимчасову ціну на газ "Газпрому"
  Теги:
  Loading...