Сергій Горбачов
Сергій Горбачов
Українська правда

"ЗА ЧАЙ.COM": "агент змін", відомий шкільний директор Сергій Горбачов на "5 каналі"

Вже о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про антиукраїнських українців та нову ґенерацію, еміграцію мізків та втечу молоді і ще багато чого цікавого

8 лютого разом з Романом Чайкою надвечір почаюємо по-директорськи. Сьогодні в нашому ефірі Сергій Горбачов – директор спеціалізованої школи №148 ім. Івана Багряного. Його називають "агентом змін", реформатором, і це у "звичайній" комунальній школі.

А в 1990 Сергій Горбачов створив одну з перших приватних шкіл – ліцей "Логос" у Запоріжжі. Вийшло непогано: обдаровані вчителі для відбірних обдарованих дітей з грошовим мотиватором і як результат – високий ККД серед випускників ліцею.

Наприкінці 1990-х Сергій Горбачов покинув шкільництво через "повернення совка в освіту". Пішов у медіа: з 2006 по 2012 роки керував інформцентром у газеті "Коммерсант", а до того працював у видавництвах. Через конкурс у 2015 році повернувся до школи.

Намагається змінювати, мотивувати, реформувати. І про це почаюємо. А ще про неосвічене жлобство у якому доводиться навчати нове покоління; про "совок", який самовідтворюється; про антиукраїнських українців та нову ґенерацію; про лжеосвіту й лженауку; про еміграцію мізків та втечу молоді.

Чай з паном директором - Сергій Горбачов о 23:10 в ефірі програми "За Чай.com" на "5 каналі".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Двох зайців одним пострілом": у Запоріжжі влаштували облаву на рибалок
Наступний матеріал
"Вірус не зник": в Ужгороді від кору померла п'ятирічна дівчинка