Освітній закон
Освітній закон slovoidilo.ua

Батьківські комітети у школах не скасовуватимуть – Гриневич

Батьки і надалі матимуть змогу займатися самоврядуванням в навчальних закладах, кажуть у Міносвіти

Батьківські комітети у школах не скасовуватимуть. У цьому переконує міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Йдеться лише про те, що міністерство більше не рекомендуватиме школам їх створювати, пояснила чиновниця.

Утім, батьки і надалі матимуть змогу займатися самоврядуванням у навчальних закладах.

"Йдеться не про скасування батьківських комітетів як таких. Мова про скасування рекомендаційного положення про батьківські комітети, яке зараз за своєю суттю і духом не відповідає новому закону про освіту. Ми працюємо над новою нормативною базою – на що впливають батьки і на що батьки не впливають", – зазначила очільниця Міносвіти.

Вона пояснила: "Наприклад, якщо батьки хочуть втручатися у зміст освіти і хочуть впливати, яку тему і як треба навчати, то це вони втручаються у професійну сферу вчителів. Але батьки мають право приймати усвідомлене рішення про видатки школи, наприклад".

Напередодні соцмережі та низка ЗМІ поширили інформацію про нібито скасування батьківських комітетів у школах. Про це йшлося у відповіді Міністерства освіти і науки на запит активіста Віталія Фурманюка. На підтвердження своїх слів він виклав у соцмережі фото відповідного документа. У дописі до світлини Фурманюк додав, що, згідно з інформацією МОН, відтепер в Україні немає правових підстав для існування батьківських комітетів. Міносвіти спростовує таку інформацію. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна може продати дві "вишки Бойка" – Луценко розповів, які права матиме власник
Наступний матеріал
"Це покликання": відомий пластичний хірург Клаус Екснер оперуватиме маленьких українців
Loading...