5 канал

"Це покликання": відомий пластичний хірург Клаус Екснер оперуватиме маленьких українців

Пластичний хірург із Німеччини Клаус Екснер безкоштовно оперує маленьких українців, зокрема виправляє післяопікові рубці

До Львова лікар приїжджає шостий рік поспіль. Прооперував майже дві сотні дітей. Цього разу німецький хірург планує допомогти 30 дітям. 

У п'ятирічної Катрусі від народження повністю не розплющуються повіки. На консультації німецький хірург Клаус Екснер запевнив маму дівчинки, що зможе допомогти. До закордонного лікаря на прийом сім'я потрапила лише з п'ятої спроби.

"Ми приїхали зі Стрия і хочемо виправити цю ваду. Кожного разу нам щось не таланить. То вона захворіла, то ми не потрапили, бо були останні в черзі. Це вроджене, не набуте. Так сталося", – розповідає мати Катрусі Леся Мацевич.

У коридорі опікового центру – сотня пацієнтів. Усі чекають на консультацію лікаря-благодійника.

"В основному, це діти, які мають вроджені вади. Це птози, гемангіоми, невуси, опікові пацієнти, які мають складні деформації", – зазначає завідувач опікового центру 8-ї лікарні Львова Василь Савчин.

Клаус Екснер
Клаус Екснер 5 канал

Клаус Екснер допомагає маленьким пацієнтам із малозабезпечених родин. За операційним столом з ним працюють українські колеги, які переймають досвід.

"Це традиція моєї сім'ї, бо в нас всі лікарі. Мій брат працює ортопедом у Цюриху і він ще задовго до мене побував у Львові, аби допомогти тутешнім дітям. Щодо мене, то це вже моя сорокова волонтерська акція по всьому світу. Для мене немає нічого важливішого від допомоги дітям. Коли вони щасливі, я теж радію", – пояснює власну мотивацію пластичний хірург Клаус Екснер.

Хірург-благодійник шостий рік поспіль прилітає в Україну. Що планує зробити цього разу – дивіться в сюжеті: 

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
Батьківські комітети у школах не скасовуватимуть – Гриневич
Наступний матеріал
Луценко пояснив, чому Гужві вдалося втекти до Відня
Loading...