"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

"ЄС" вимагає від влади зупинити порушення конституційного права громадян на вільне пересування та роботи у країнах ЄС

  Читайте по-русски
  Українці мають право працювати там, де вони знайдуть кращу роботу

  Партія "Європейська Солідарність" вимагає від влади зупинити брутальні порушення конституційного права громадян на вільне пересування та негайно дати оцінку чиновникам, які даючи незаконні розпорядження, силою утримують в Україні громадян, які мають законну роботу в країнах Європейського Союзу. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

  Партія "Європейська Солідарність" та п'ятий президент України Петро Порошенко в умовах війни та складних міжнародних обставинах доклали неймовірних зусиль, аби Україна отримала безвізовий режим з ЄС, натомість влада Зеленського не лише хоче забрати в українців можливість вільно пересуватися Європою, а й повертає нас до найгірших радянських практик, коли громадянин вимушений був звертатися до чиновників за так званою виїзною візою – дозволом виїзду за кордон.

  Влада Зеленського "безвіз" замінила на "безвиїзд". Поки українці прагнуть, аби Україна невпинно наближалась до членства в Європейському Союзі, Зеленський вперто веде нас в СРСР.

  Українці мають право працювати там, де вони знайдуть кращу роботу. Влада має стримувати міграцію створенням в Україні конкурентних робочих місць, належних умов праці, стимулами для бізнесу ліквідовувати тіньове працевлаштування. Однак влада у своїй типовій популістичній манері вважає, що для вирішення проблеми міграції треба просто закрити кордони.

  Правова і економічно розвинена європейська країна, а не нові стіни і заборони, має бути найкращим стимулом для українців жити і працювати в Україні.

  Нагадаємо, на нове призначення Міхеіла Саакашвілі відреагували народні депутати. У фракцій "ЄС" та "Голос" – є питання до президента.

  Попередній матеріал
  Іран помилково атакував власний корабель під час військових навчань
  Наступний матеріал
  Литва і Польща з 11 травня частково відкрили кордони для іноземців: хто може в'їхати
  Loading...

  "Карантин на хліб не намажеш": хто втратив роботу і які професії користуються попитом в нових умовах

  Працівник сам обиратиме банк, якому нараховуватимуть його зарплату – постанова НБУ

  Шмигаль доручив Пристайку вести переговори з країнами ЄС щодо працевлаштування українців

  В Україні в період карантину 70% працівників ходять на роботу – Шмигаль

  Мінімалку по безробіттю збільшили на період карантину – кого це стосується

  Не кур'єрами єдиними: найпопулярніші професії на ринку праці в Україні