центр зайнятості
центр зайнятості 5 канал

"Карантин на хліб не намажеш": хто втратив роботу і які професії користуються попитом в нових умовах

Читайте по-русски
Українці, які нині опинилися без роботи, можуть стати й на облік до центру зайнятості

Василь – телевізійний оператор. Після того, як уряд запровадив карантинні заходи, повернувся зі столиці до рідного Чернігова. Однак, склавши руки , сидіти не зміг – вирішив допомагати містянам і заробити якусь копійку. Чоловік має власну автівку. Тому на час карантину тимчасово перекваліфікувався в таксиста.

Україна на карантині. Однак, гроші заробляти треба. Ті, хто залишився без роботи, знаходять чимало оголошень в інтернеті. Нині затребувані віртуальні рієлтори, перекладачі, а також продавці масок онлайн.

Киянка Анастасія також шукає роботу в мережі. Із запровадженням карантину основну роботу втратила. Каже, керівництво фірми, де вона працювала менеджером із реклами, працівників звільнило. І дівчина змушена була терміново шукати інші можливості заробітку. Тепер вона пише рекламні статті для веб-сайтів із продажу товарів та послуг.

Нині опанувавши професію копірайтера, Анастасія запевняє, що нічого недосяжного немає. Адже життя постійно надає нові можливості. В новій роботі бачить лише переваги.

Серед компаній, які продовжують працювати у звичному режимі – "Укрпошта". Тут не скорочують, а навпаки шукають нових працівників. До того ж, на період карантину "Укрпошта" готова забезпечити українців навіть роботою за сумісництвом.

Українці, які нині опинилися без роботи, можуть стати й на облік до центру зайнятості. Аби запобігти поширенню коронавірусу, у центрі працюють дистанційно. Консультації проводять телефоном, всі документи приймають онлайн. Попри карантин про отримання допомоги з безробіття можна не турбуватися. Її нарахують із першого дня реєстрації.

У столичному центрі зайнятості визнають: із початком пандемії безробітних стало більше, а кількість вакансій зменшилася. Однак, ті, у кого є велике бажання працювати, влаштуватися на роботу зможуть навіть під час карантину.

Катерина Станимир, Валентин Стрельцов, "5 канал"

Попередній матеріал
Гончаренко: Російська мова – це не власність Путіна, воювати з нею не бачу ніякого сенсу
Наступний матеріал
Чи вдасться МВС загнати по домах усіх любителів "першотравня" і гарної погоди – "ІнфоВечір"
Loading...

Працівник сам обиратиме банк, якому нараховуватимуть його зарплату – постанова НБУ

Шмигаль доручив Пристайку вести переговори з країнами ЄС щодо працевлаштування українців

Мінімалку по безробіттю збільшили на період карантину – кого це стосується

На 4600 осіб зросла кількість безробітних у Києві – центр зайнятості

Допомога на час карантину: у Винниках створили можливість влаштуватися на роботу на один день

40 тис. українців залишилися без роботи через карантин – Держслужба зайнятості