YouTube / Відео Національної гвардії України

"Єдність двох сил": НГУ показали видовищне відео з тренувань "військових" псів

Собаку важко підманути, а тому чотирилапі для Нацгвардії стали "великою силою"

У Нацгвардії показали, як кінологи тренують "військових" псів. І що роблять, аби виникла "єдність двох сил" – кінолога та його пса. Про це "5 каналу" повідомила прес-служба Нацгвардії.

Ефективне функціонування, навчання кінологічних підрозділів та основне – вміння знайти і взаємодіяти з іншими підрозділами Національної гвардії України – це пріоритети в кінологічному вишколі.

У зв'язку з цим керівник кінологічної служби полковник Тарас Борита розповів: "В останні роки ми зрозуміли, що собаки – це наша велика сила, і тому витрачаємо багато часу, щоб вони завжди були в готовності. Військова людина сама по собі – це вже "відточений механізм", який спроможний захистити, виявити, запобігти загрозі, але коли йому в цьому допомагає ще й собака зі своїми унікальними органами чуття – це ще ефективніше. Собаку важко підманути, адже він керується природною здатністю "відшукати" все і в усіх розуміннях".

А ось як відбувається сам вишкіл чотирилапих. Спочатку – підготовча смуга перешкод, що є своєрідною розминкою для тварин. Далі в собак стимулюють реакцію на умовного порушника, для вироблення "емоційної пам'яті" на ворога, після чого фахівці-кінологи НГУ застосовують вибухи, дим, крики – саме це часто збиває собак з пантелику. Потім проходить підготовка з пошуку вибухівки, зброї та боєприпасів, бо це, як зізнається один з військових, і є основним завданням Нацгвардії, в чому їм допомагають "військові" пси.

Відомо, що зараз гвардійська кінологічна служба ефективно використовує службових собак в охороні громадського порядку, конвоюванні заарештованих та засуджених, в охороні та обороні важливих державних об'єктів, під час виконання завдань у зоні проведення ООС.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
CNN, BBC та навіть Росія: світові ТБ ретранслювали брифінг СБУ і Бабченка з "5 каналу"
Наступний матеріал
"Україна надзвичайно класно склала іспит на державність": Порошенко прокоментував спецоперацію з Бабченком

Орнітологічна цікавинка: в Ужгороді на озері пара лебедів привела одразу чотирьох пташенят

Манівцями 1223 року: на Хортиці зустріли учасників кінного походу "Шлях предків"

"Триметрова пастка": на Хмельниччині із закинутого колодязя витягли цуцика

На Харківщині сапери НГУ опановують "вогневий" та "електричний" методи знешкодження

Загадкова істота: на пляжі в Британії знайшли морського монстра

Працювати за стандартами "морських котиків" США: в Одесі проводять вишкіл для нацгвардійців