5 канал

Манівцями 1223 року: на Хортиці зустріли учасників кінного походу "Шлях предків"

Кінний похід "Шляхами предків" – це перший етап загальноукраїнського проекту, започаткованого військовослужбовцями

Учасників кінного походу зустріли у Запоріжжі. Вершники вийшли з Києва 19-го травня. Їхня кінцева мета – степи поблизу Бердянська. Про таке повідомляє "5 канал".

Кінний похід "Шляхами предків" – це перший етап загальноукраїнського проекту, започаткованого військовослужбовцями. Приуроченого до річниці битви на річці Калці 1223 року. Тоді об'єднані давньоруські дружини разом із половецькими союзниками дали бій татаро-монгольській орді під час нашестя на Східну Європу.

Зустріли кіннотників на острові Хортиця, де влаштували низку військово-патріотичних заходів. Після яких рушили до кінцевої точки своєї подорожі.

Учасник кінного походу Максим Костенюк розповів: "Дружина, тим же самим шляхом з Києва аж у донецькі степи. Необхідно було підготувати коней, амуніцію, підкувати їх, тому що непідкованому коневі важко".

А Вадим Саввон, організатор кінного походу, каже: "Побратимам, присвячуємо добровольцям, всім тим людям, хто пішли у воєнкомати чотири роки тому, весною 2014 року, і пішли захищати нашу землю і загинули. І взагалі, присвячуємо всім воїнам, які загинули за цю землю".

Попередній матеріал
Синоптик спрогнозувала, чи надовго спека та коли чекати дощів
Наступний матеріал
Фінал Ліги чемпіонів у Києві: як оцінили організацію спортивного свята в УЄФА