У Хмельницькому стартували міжнародні кінологічні змагання
У Хмельницькому стартували міжнародні кінологічні змагання 5 канал

"Хвіст пістолетом – службовий обов'язок": у Хмельницькому стартували міжнародні кінологічні змагання

Протягом двох днів виборюватимуть першість представники Білорусі, Польщі, Словаччини, Молдови, Австрії, Болгарії, Латвії, Грузії та України

До Хмельницького на міжнародні кінологічні змагання з'їхалися 32 команди з різних куточків світу. Близько 100 службових собак-правоохоронців та їхніх наставників упродовж двох днів у кілька етапів демонструватимуть своє вміння швидко й результативно працювати, передає "5 канал".

Виборюють першість представники Білорусі, Польщі, Словаччини, Молдови, Австрії, Болгарії, Латвії, Грузії та України. Змагаються у швидкому пошуку зброї, наркотиків та тютюну. У Хмельницькому кінологічному центрі тренують команди не лише для митників, а й для усіх правоохоронних органів України й інших країн ЄС. Це єдиний в Україні центр такого рівня і лише дев'ятий у світі.

Учасники кажуть, що до такого масштабного турніру тренуються роками. Однак, чи не в один голос говорять швидше про користь обміну досвідом, аніж перемоги, та із задоволенням розповідають про своїх вихованців.

"Головне – повинні любити м'ячик і гратися. Це найголовніше для собак. І ще головне, щоб "хендел" – хто тримає собаку – його розумів. Це головне. Не має значення – це німецька вівчарка або спанієль, усі собаки добре шукають, у кого довгий ніс", – сміється представник Грузії Сандро Хуцішвілі.

"Звичайно, якщо ми навіть і не посядемо високе місце у змаганнях, розчаровуватися не будемо. Тому що важливим є дух змагань, дружня атмосфера та обмін досвідом", – вважає капітан команди з Польщі Міхал Лозінський.

Першість Нацгвардії: як службові собаки профнавичками хизувались – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Відкриття реконструйованої школи на Дніпропетровщині за участі Президента – відео
Наступний матеріал
У Черкасах на школярів упало дерево: постраждали чотири дитини
Loading...