Хвостаті "слідопити": у Маріуполі відбувся перший випуск собак-детективів

Екзамен здали усі 22 чотирилапі студенти, набувши фах собак-спецпризначенців

У кінологічному центрі поліції Донеччини відбувся перший випуск собак-детективів. Цей підрозділ раніше працював в окупованому Донецьку, та рік тому його відродили у Маріуполі.

За цей час центр, де на початку було 10 собак, виростив нове покоління хвостатих "слідопитів". Протягом місяця вони проходили інтенсивну підготовку на спеціальному майданчику, де вчилися шукати наркотики та вибухівку.

Отримані знання собаки удосконалювали на практиці – у громадському транспорті та різних приміщеннях. В результаті іспит склали усі 22 чотирилапі студенти, набувши фах собак-спецпризначенців. Більшість із них дбатимуть про безпеку у прифронтовому регіоні, а решта допомагатимуть боротися зі злочинністю в інших областях України. Раз на три роки собаки мають підтверджувати свою кваліфікацію.

"Вихідних не було ні в людей, ні у собак. Працювали, не покладаючи рук. У принципі, ми досягли позитивного результату: немає жодної собаки, яка би помилилася, яка не знає запахів, яка не може працювати. Тобто всі ці собаки у подальшому можуть використовуватися у службі", – сказав провідний фахівець кінологічного центру ГУ НП у Донецькій області Степан Єрьоменко.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Першість Нацгвардії: як службові собаки профнавичками хизувались – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання ВР, де розглянуть законопроект про установу бізнес-омбудсмена – трансляція
Наступний матеріал
Засідання райсуду Києва у справі про держзраду Януковича: допит свідків захисту – трансляція