Змагання кінологів
Змагання кінологів 5 канал

"Чотирилапі спортсмени": в Україні проходить перший відкритий кінологічний чемпіонат

На Закарпатті організували перший відкритий міжнародний кінологічний чемпіонат - змагаються між собою 35 бойових собак

Протягом трьох днів серед них мають визначити найкращого, передає "5 канал". 

Дворічний "Туман" був одним із перших у Маріупольському кінологічному підрозділі, що виконує складні операції у зоні бойових дій. На змагання разом з наставником Назаром приїхали здобути новий досвід.

"У повсякденній роботі собака стає керованою, оскільки вона виконує загальний курс дресирування, пошук людини по запаховому сліду, також вибірку речей, пошук гільз. Ці всі вправи у роботі застосовуються повсякденно", - розповідає старший сержант поліції Маріуполя Назар Зубрічев.

Назар розповідає, що ім'я собака отримав завдяки роті спецпризначення "Туман". Пес пройшов з наставником вогонь, воду та мідні труби.

А от чекає на чотирилапих учасників змагань 200-метрова смуга перешкод. Вона складається з численних бар'єрів, трамплінів, драбин та пролазів. Хвилювання та поспіх - не на користь учасників.

Змагання кінологів
Змагання кінологів5 канал

"Звичайно, це травмонебезпечно, і треба берегти себе. Але іноді хочеться вичавити максимум і виходить наступне. Коли торік собака пірнав у смужку – у мене ключиця була травмована. Але будемо жити, все буде добре - будемо працювати і служити", - розповідає кінолог Одеського кінологічного центру НГУ Денис Банар.

Перший відкритий міжнародний чемпіонат серед кінологів із багатоборства зібрав 35 команд з України та з-за кордону. До всіх вимоги однакові. Головне тут - швидкість та якість роботи. Коли оголосять переможців та як проходять такі собачі змагання – дивіться у сюжеті:

Світлана Максимова, Микола Томаш, Закарпаття, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

З "дредами" і не тільки: незвичні породи собак на EuroDog Show у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
КПВВ "Станиця Луганська": що відбувається на лінії розмежування
Наступний матеріал
Під землею – півстоліття: у Києві показали результати розкопок у Бабиному Яру