Ілюстративне фото
Ілюстративне фото pixabay.com

Які покарання загрожують провайдерам за відмову блокувати сайти РФ – у Нацкомісії зі зв'язку пояснили

  За невиконання указу Президента Інтернет-провайдери нестимуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу

  У разі невиконання указу Президента України Петра Порошенка про блокування доступу до низки російських інтернет-порталів та сервісів провайдери будуть нести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу – в розмірі до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На це звертає увагу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації у інформаційному зверненні до операторів та провайдерів телекомунікацій.

  "Звертаємо увагу, операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають послуги доступу до Інтернету, що: статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – мовиться у повідомленні на офіційному сайті відомства.

  У Нацкомісії наголосили, що у випадку повторного порушення протягом року після накладення адміністративного стягнення – на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності накладатиметься штраф вже у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів.

  Також, відповідно вже до статті 148-2, при порушенні порядку та умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування – накладається штраф на посадових осіб у розмірі 50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Нагадаємо, від 17 травня в Україні набув чинності указ Президента про блокування "ВКонтакте" і "Одноклассников". 17 травня 2017 року він був опублікований в офіційному виданні "Урядовий кур'єр".

  Попередній матеріал
  Хрещатик знову відкрили для руху автомобілів
  Наступний матеріал
  Обстрілюють самі себе та приховують небойові втрати – розвідка повідомила про інциденти бойовиків на Донбасі
  Loading...

  У МЗС України гостро відреагували на заяви РФ щодо блокування веб-ресурсів

  Чи вдасться владі відлучити мільйони громадян від ворожих соцмереж – "Час. Підсумки дня"

  Турчинов розповів, хто став ініціатором блокування "Яндекс"

  Турчинов закликав провайдерів вже сьогодні "натхненно" блокувати санкційні web-сервіси РФ

  Обмежити доступ до Інтернет-ресурсів в Україні можна винятково через суд – Чаплига

  Експерт про заборону російських сервісів: 1С сприяє витоку інформації про економіку України