Олег Винник
Олег Винник instagram

Винник "забув", кому належить Крим: співак відмовився відповідати на запитання про окупований півострів

Читайте по-русски
Артист додав, що виступати в Росії не збирається

Знаний український співак Олег Винник, який знявся у проєкті "#ВсемМир" із російськими зірками, що підтримали політику Кремля щодо України й анексію Криму, під час інтерв'ю для "Вікон" не зміг дати прямої відповіді на запитання, якій країні належить окупований Російською Федерацією пів острів Крим.

"Я не буду нічого ділити і казати, чий Крим. Мені здається, що сьогодні про це говорити не потрібно, це нічого не дає. Коли ти кричиш "Наш Крим!", а він не наш – то маємо, що маємо. Правильно? Є факт. Так чому ми повинні кричати, що він наш? Ми нічого не вирішуємо. І якщо бути конкретно відвертим: за Крим не помер жоден солдат. Не загинув жоден. Що дорого – Крим або Донбас чи Україна? Чому ми ділимо, чому ставимо акценти на якісь речі?" – відповів артист.

Однак він сказав, що не знав про участь російських зірок у проєкті "#ВсемМир", і його ім'я було використано без його відома.

"Такі речі, коли ми сьогодні робимо великий акцент на "Росія – Україна", це заважає справам мирним. Мені здається, я повторюся, ми повинні думати про мир сьогодні, а не шукати якісь підводні камені. Чи не засуджувати когось", – сказав Винник у відповідь на запитання про російське походження флешмобу.

Винник додав, що виступати в Росії не збирається.

Нагадаємо, співак Олег Винник приєднався до російського проєкту "#ВсемМир" за участю російських і зарубіжних зірок. У своєму відеозверненні на Youtube-каналі проєкту артист заявив: "Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами, і я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не забирати життя один в одного. Усьому світу! Всім мир!"

Як повідомляв 5.UA, російського телеведучого Андрія Малахова внесли до бази сайту "Миротворець" через телеміст між росіянами й українцями "Треба поговорити". 

Попередній матеріал
Невідомий заліз на дах будівлі на Майдані та погрожував скоїти самогубство – що відомо
Наступний матеріал
Під ОП підприємці вимагають ветувати податкові зміни – відео
Loading...

На території Норвегії помітили російських військових – ЗМІ

У Франції стартувала сесія ПАРЄ без українців

"Немає стратегії, як діяти далі": експерти оцінили виступ Зеленського в ООН

У ПАРЄ повідомили, коли спливають повноваження української делегації

"Нічого спільного з реальністю": у президента відповіли на наміри окупантів перейменувати Крим

Двох полонених українців етапували з Криму до СІЗО "Лєфортово" – адвокат