Російський ведучий Андрій Малахов
Російський ведучий Андрій Малахов obozrevatel.com

Малахов потрапив до бази "Миротворця"

  Читайте по-русски
  Центр "Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України

  Російського телеведучого Андрія Малахова внесли до бази сайту "Миротворець" через телеміст між росіянами й українцями "Треба поговорити". Про це йдеться в публікації на сайті.

  У формулюванні йдеться: "Свідома участь в інформаційно-пропагандистській провокації Росії (країна-агресор) – так званому "Телеміств між Росією й Україною "Треба поговорити", організованій антиукраїнським пропагандистським каналом "Росія 1".

  Центр "Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

  Як відомо, телеміст показали 12 липня о 18:00 на каналі "Росія 1". Малахов разом з Марією Ситтель виступили ведучими програми. В ході телемосту діячі науки, кіно, спорту з Росії спілкувалися з певними жителями України по скайпу.

  Як повідомляв 5.ua, телеканал NewsOne відмовився проводити скандальний телеміст із каналом "Россия-24", анонсований напередодні російським ЗМІ. На каналі пояснюють – їхнім журналістам начебто погрожували фізичною розправою. Але на цьому історія з телемостом не завершується. Генпрокуратура зареєструвала в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження щодо замаху на скоєння державної зради. Крім того, ГПУ спрямує до суду подання про арешт активів NewsOne.

  Попередній матеріал
  "Ми переможемо!": Порошенко привітав Олега Сенцова з днем народження
  Наступний матеріал
  Порошенко не отримував жодних повісток від ДБР – "ЄС"