Юлій Мамчур
Юлій Мамчур 5 канал

"Меседжі Зеленського рвуть українське суспільство на шматки": Мамчур застеріг президента від нерішучості

Читайте по-русски
Люди, які дивляться лише російський контент, одразу помітні своїм несприйняттям української мови та офіційних заяв влади

Президент Володимир Зеленський не виказав чіткої позиції щодо проросійських каналів, а це матиме негативні наслідки. Про таке в студії "5 каналу" заявив народний депутат, полковник Військово-повітряних сил України Юлій Мамчур.

"Мені не сподобалися ці вислови президента, тому що він, таке враження, своїм меседжем і сам почав ділити наше суспільство. Хоча його меседжі, які йшли напередодні до того, коли українці його вибрали президентом, були зовсім інші. Він намагався об’єднати і розповідав, що його підтримали 73%, а зараз його меседжі, справді, рвуть українське суспільство на шматки", – сказав нардеп.

На думку військового, Зеленському варто було б залучити всі підзвітні йому відомства, аби викрити закордонне фінансування каналів, які мають виразну проросійську риторику.

"Президент у цьому випадку повинен жорстко відреагувати і зібрати Раду національної безпеки і оборони, дати вказівки Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки і віднайти ці джерела фінансування з сусідньої держави. І потім, на підставі цих джерел, справді, можна впливати на ці інформаційні ресурси", – вважає Мамчур.

Нардеп також вказав на неабияку загрозу від переважання російської риторики в просторі українських каналів.

"Завжди, коли людина дивиться російський контент, одразу її видно: вона якась така, як їжачок, вона не сприймає української, вона не сприймає українських меседжів, які йдуть з офіційних інформаційних ресурсів ", – зазначив Мамчур.

Тому, на його думку, питання захисту медіапростору має бути першорядним для українського парламенту.

"Захист інформаційного простору – це надважливо. І ми знаємо, що гібридна війна ведеться в інформаційному просторі також. Я думаю, для України це потрібно вирішити в найкоротший термін і можливо, наша Верховна Рада VIIІ скликання вже не зможе цього зробити, але для Верховної Ради ІХ скликання – це, можливо, один із перших законопроектів повинен бути ", – сказав нардеп.

Повний запис розмови дивіться тут:

Нагадаємо, сьогодні, 9 липня, Національна рада з питань теле- та радіомовлення ініціювала повторну перевірку телеканалу NewsOne через інформацію щодо проведення телемосту між Україною та РФ.

Попередній матеріал
"У 90-х такого не було": у Кривому Розі десятки мітингувальників перекривають дорогу
Наступний матеріал
Відновили історичний бренд: на Сумщині відкрили "Золотницьку сотку" – до чого тут цикорій
Loading...