"Ні капітуляції"
"Ні капітуляції" Фото "Главком"

Всеукраїнське віче "Зупинимо капітуляцію" – лише прелюдія: ветеран розповів про заплановані протести

Читайте по-русски
Ядром великого маршу будуть ветеранські та націоналістичні організації – але раді будуть усім українцям, які негативно сприйняли підписання "формули Штайнмаєра"

Представник ВГО "Ветеранське братерство", ветеран полку "Азов" Дмитро Шатровський у студії "5 каналу" розповів про заплановане на неділю, 6 жовтня, всеукраїнське віче "Зупинемо капітуляцію".

Відповідаючи на запитання ведучої, наскільки спонтанним, чи навпаки організованим, буде протестна акція – ветеран згадав про досвід проведення "Маршу захисників України" в центрі Києва на День Незалежності.

"Марш показав єдність суспільства, єдність різних націоналістичних організацій, з різними політичними поглядами. Це успішна історія. Але справді, ми готувалися дуже довго до цього. З приводу віче часу мало, але я скажу вам, що вже зібралися за столом переговорів майже всі учасники протестних акцій вівторка-середи (1 і 2 жовтня – ред.)", – зазначив Шатровський.

І запевнив: "Ми всі зрозуміли, що в нас спільні цілі. Ми зійшлися на тому, що віче мусить бути без партійних прапорів, воно мусить об'єднувати людей. Я думаю, що буде ще одна зустріч і ми скорегуємо всі наші дії. Це буде організовано, це буде масштабно і це буде така прелюдія перед великим маршем 14 жовтня".

Марш 14 жовтня анонсували представники ВО "Свобода". На запитання – чи буде ця хода теж готуватися спільними зусиллями, представник "Ветеранського братерства" зауважив, що зі "Свободою" не спілкувалися "через низку причин".

"Але коаліція людей, які зараз виступають за протести без партійних прапорів – разом буде готуватися до маршу 14-го. Ядром будуть ветеранські та націоналістичні організації. І звичайно, ми чекаємо всіх киян, українців, які також ставляться до ситуації з підписанням цього папірця під назвою "формула Штайнмаєра" негативно", – наголосив Шатровський.

Що спільного між Зеленським та міліцією на Євромайдані – дивіться повне відео розмови:

Нагадаємо, на терміновому брифінгу 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що погодив текст "формули Штайнмаєра" і вона буде імплементована в закон про особливий статус Донбасу, якого ще не існує.

Після цього в Києві на Майдані Незалежності та під Офісом президента пройшли акції протесту. Мітинги також пройшли в Харкові та Львові. Акції протесту в столиці та інших містах України відбулися і 2 жовтня.

Попередній матеріал
Смертельне падіння Ан-12: розлого про авіакатастрофу на Львівщині
Наступний матеріал
Побут на лінії зіткнення: як прифронтові села готуються до зими
Loading...