5 канал

Відведення військ на трьох напрямках у зоні АТО не створить загрозу для місцевого населення – Черниш

Черниш: Загрози для мирних жителів у ході відведення військ на трьох напрямках у зоні АТО немає

Відведення військ на трьох напрямках в зоні проведення Антитерористичної операції не створить загрозу для місцевого населення. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

"Ми зараз пропрацьовуємо механізми дії, коли безпековий компонент буде взаємодіяти з тими відомствами, які займаються забезпеченням цивільного населення. Я думаю, що не буде ризиків для того, щоб цивільне населення зазнало якихось негативних наслідків через це рішення (відведення військ на трьох напрямках зони АТО - 5.ua)", - зазначив він.

Міністр зауважив: "На мою думку, зона безпеки, яка якраз буде створена фактично, вона навпаки покликана на те, щоби зменшити загрозу для цивільного населення. Якщо немає озброєнь ні з того, ні з іншого боку, то зменшується ризик початку бойових дій або обстрілів".

Нагадаємо, представник України з питань безпеки Євген Марчук розповів, що відведення військ на Донбасі повинне розпочатися на цьому тижні.

Попередній матеріал
НКРЕКП фінансуватимуть учасники енергетичного ринку – нардеп
Наступний матеріал
Глава Пентагону сказав, від чого залежить надання Україні летального озброєння

Горбач: Угода про відведення військ на трьох напрямках в зоні АТО – наслідок візиту в Україну очільників МЗС Німеччини та Франції

Сайдік назвав ділянки фронту, де діятиме угода про відведення військ

Марчук: Мінська група узгодила відведення військ від лінії розмежування

На Донбасі починається підготовка до розведення сил

У Мінську підписали рамкове рішення про розведення сил на трьох ділянках по лінії зіткнення – Оліфер

5 канал - трансляція наживо