Горбач: Угода про відведення військ на трьох напрямках в зоні АТО – наслідок візиту в Україну очільників МЗС Німеччини та Франції

Експерт: Досягнута в Міську угода про відведення військ у районі Станиці Луганської, Золотого і Петрівського – це формальний крок на зустріч один одному

Досягнута у Міську угода про відведення військ в районі Станиці Луганської, Золотого і Петрівського – це наслідок переговорів у Києві міністрів закордонних справ Німеччини і Франції. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"Це формальний крок на зустріч один одному, і я хотів би наголосити, що це продовження от тих переговорів під час візиту до Києва міністрів закордонних справ Німеччини і Франції Штайнмайєра і Еро. Вони про це говорили – про так званні зони безпеки, планувалося їх аж дванадцять, поки що пілотні зони ось ці три", – заявив він.

Нагадаємо, учора, 21 вересня, у Мінську підписали рамкове рішення про розведення сил на трьох ділянках по лінії зіткнення.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – завершено
Наступний матеріал
Відведення військ на Донбасі повинне розпочатися на цьому тижні – Марчук

Сьогодні у Мінську зустрінеться Тристороння контактна група

ЄС обіцяє підтримувати "усі зацікавлені сторони" для реалізації Мінських угод

У Мінську почалися переговори безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи

Жодних кроків від України, доки Росія не почне виконувати Мінські угоди – Порошенко

Україна наполягає на створенні п’ятої підгрупи у Мінську – Геращенко

5 канал - трансляція наживо