Фото politico.com

Глава Пентагону сказав, від чого залежить надання Україні летального озброєння

  У США зараз обговорюють питання озброєння України

  Міністр оборони США Ештон Картер, виступаючи на слуханнях комітету Сенату Конгресу США у справах Збройних сил, розповів, від чого залежить рішення про надання чи ненадання Україні оборонного летального озброєння. Він зазначив, що зараз Пентагон розглядає це питання, передає УНІАН.

  "Це питання все ще залишається предметом обговорень протягом довгого часу", - сказав Картер, відповідаючи на питання сенаторів про те, чи збирається Міністерство оборони надавати Києву оборонне й летальне озброєння.

  За його словами, одним із головних факторів, які вплинуть на остаточне рішення є виконання Росією Мінських угод. Глава Пентагону також зазначив, що нещодавно зустрічався з міністром оборони України Степаном Полтораком й обговорив надання Києву військової допомоги.

  Нагадаємо, Палата представників Конгресу США схвалила законопроект про підтримку України 21 вересня. Тепер ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом США.

  Попередній матеріал
  Відведення військ на трьох напрямках у зоні АТО не створить загрозу для місцевого населення – Черниш
  Наступний матеріал
  Черниш: На 30 вакантних посад у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб претендують 90 осіб
  Loading...

  Порошенко прокоментував ухвалення Конгресом США закону про надання Україні летального озброєння

  Політтехнолог: Навіть у разі перемоги Трампа, Україна зможе отримати летальну зброю від США

  Україна може отримати летальну зброю від США після виборів

  Порошенко у Нью-Йорку: Україна, як і раніше, зацікавлена ​​в летальній зброї