5 канал

Політтехнолог: Навіть у разі перемоги Трампа, Україна зможе отримати летальну зброю від США

Навіть у разі перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США можлива поставка американської зброї до України

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив політичний консультант Олег Медведєв.

"Деякі керівники Республіканської партії минулого тижня на форумі "Ялтинська стратегія" говорили, що у разі приходу до влади Дональда Трампа можлива поставка американської зброї до України", – зазначив Медведєв.

"Звичайно, коли читаєш заяви Трампа, вони оптимізму не вселяють... Але я, як політтехнолог з певним стажем, можу сказати, що коли кандидат, який під час виборів по якийсь тематиці сильно далеко заходить у своєму позиціонуванні в один бік, то коли він виграє вибори, починають спрацьовувати компенсаторні механізми. Коли цей кандидат, обійнявши якусь посаду починає діяти в протилежному напрямку, для того, щоб довести, що ті підозри, які стосовно нього виникали під час передвиборчої компанії, були необґрунтованими", – наголосив він.

Нагадаємо, новий президент США, якого обиратимуть 8 листопада, може змінити свою думку щодо надання Україні летальної зброї. Українська діаспора в США працює зі штабами кандидатів у президенти як від Демократичної, так і Республіканської партій щодо необхідності прийняття такого рішення. 

Попередній матеріал
У Києві через ремонтні роботи обмежать рух на бульварі Лесі Українки
Наступний матеріал
Розвідка зафіксувала активізацію стратегічних ядерних сил Росії
Теги:

Експерт пояснив чому процес передачі озброєння заполітизований

Україна може отримати летальну зброю від США після виборів