Україна-США
Україна-США 5.ua

Україна може отримати летальну зброю від США після виборів

  Представники української діаспори активно працюють над цим питаннях за штабами кандидатів у президенти

  Новий президент США, якого обиратимуть 8 листопада, може змінити свою думку щодо надання Україні летальної зброї. Українська діаспора в США працює зі штабами кандидатів у президенти як від Демократичної, так і Республіканської партій щодо необхідності прийняття такого рішення. Про це у коментарі "Укрінформу"  розповів директор Центру відносин Україна-США в Вашингтоні Микола Грицковян.

  Він зазначив, що активісти постійно оговорюють питання надання летальної зброї з представниками Конгресу, президентської адміністрації, політичних партій. Грицковян запевнив що навіть зараз можна говорити про певні результати. Зокрема, за його словами, в штабі демократів, де також присутні активісти з української діаспори, це питання знаходить розуміння.

  Крім того, за його словами, представники української діаспори попрацювали й зі штабом республіканців, де також були зроблені певні заяви.

  Водночас, він не виключив варіанту, що адміністрація Обами в останні місяці своїх повноважень може також прийняти таке рішення в разі серйозного загострення ситуації на Донбасі.

  Нагадаємо, постійний представник США в Радбезі ООН Саманта Пауер заявила, що Україна не отримає летальну зброю від США, тому що в Білому домі не бачать, яким чином такі поставки можуть схилити чашу терезів у війні Росії проти України на користь нашої держави. 

  Попередній матеріал
  Порошенко в Нью-Йорку зустрівся із Гілларі Клінтон
  Наступний матеріал
  Уряд затвердить план реформування митниці, враховуючи звіт прикордонної служби США

  Порошенко у Нью-Йорку: Україна, як і раніше, зацікавлена ​​в летальній зброї

  У США не закрите питання надання Україні летальної зброї – Чалий

  Березовець: США можуть надати Україні летальну зброю у разі перемоги Клінтон

  Американська сторона зараз не говорить про надання Україні летальної зброї – Чалий

  У проекті оборонного бюджету США передбачені гроші на летальну зброю для України - Маккейн

  У США пояснили, чому не надають Україні летальну зброю