5 канал

У США не закрите питання надання Україні летальної зброї – Чалий

Питання про надання Україні летальної зброї ще буде розглядатися, зазначив Надзвичайний і Повноважний посол України у США

Питання про надання Україні летальної зброї ще буде розглядатися. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив Надзвичайний і Повноважний посол України в США Валерій Чалий.

"Рішення всі політичні, фінансові є. Відверто скажу, ця позиція не підтримується в Білому домі. І вплив тут великий", – зазначив він.

"Я пояснюю це в Америці, що ви таким чином не просто надаєте нам зброю, ви даєте нам сигнал, що ви з нами, а ми віддаємо за вас також життя. І тому я думаю, що це (питання надання летальної зброї – 5.ua) можливо буде ще розглядатися. Те, що я точно можу сказати, що це не буде розглядатися до 8 листопада – до дати виборів. Зараз Америка сконцентрована на інших питаннях", – зауважив Чалий.

Зі слів посла, відомо одне: питання надання Україні летальної зброї не закрито.

"Чи буде потім розглядатися? ... Відверто скажу, це інколи викликає відповідне незадоволення, але я буду це робити (піднімати питання летальної зброї – 5.ua). Тому що я вважаю, якщо є політичне рішення Конгресу, то треба діяти і зробити наступний крок. Чи вдасться це зробити чи ні, покаже час. Але це питання не закрите", – наголосив Чалий.

Раніше Надзвичайний і Повноважний посол України в США Валерій Чалий заявив, що найближчими днями Україна отримає від США чергову частину військової допомоги.

Попередній матеріал
Головні події дня в одному відео: безвізовий режим, репетиція Параду, фінал Олімпійських ігор
Наступний матеріал
У Києві вшанували пам'ять видатного патріота із Луганська
Теги:
Loading...

Чалий: Чого чекати від нового посла Сполучених Штатів в Україні

Валерій Чалий: Захід втомився не від України, а від агресивних дій Росії

Чалий розповів, про що під час візиту до Києва говоритиме Керрі з керівництвом України

Американська сторона зараз не говорить про надання Україні летальної зброї – Чалий

Чалий розповів, як США підтримують Україну - інтерв'ю

5 канал - трансляція наживо