Розвідка зафіксувала активізацію стратегічних ядерних сил Росії

  На 4-11 жовтня заплановане стратегічне командно-штабне навчання Стратегічних ядерних сил РФ із залученням наземного, повітряного та морського компонентів ядерної тріади

  Росія активізувала заходи оперативної та бойової підготовки своїх Стратегічних ядерних сил. Про це у середу повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

  "19-22 вересня проводиться командно-штабне тренування 33 ракетної армії (Омськ) Ракетних військ стратегічного призначення ЗС РФ. Мета тренування – перевірка готовності чергових сил Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) до виконання завдань за призначенням в умовах широкомасштабної війни із застосуванням ядерної зброї та спроможності нових зразків озброєння та засобів АСУ РВСП до виконання завдань за призначенням", - йдеться в повідомленні.

  Українські розвідники також встановили, що на 4-11 жовтня заплановане стратегічне командно-штабне навчання Стратегічних ядерних сил РФ із залученням наземного, повітряного та морського компонентів ядерної тріади.

  Нагадаємо, на початку вересня в Пентагоні заявили, що Росія прагне підірвати світовий порядок. Міністр оборони США Ештон Картер звинуватив Москву в порушенні територіальної цілісності України і Грузії, в "непрофесійній поведінці" в космосі і кіберпросторі, а також в "бряцанні ядерною зброєю".

  Попередній матеріал
  Політтехнолог: Навіть у разі перемоги Трампа, Україна зможе отримати летальну зброю від США
  Наступний матеріал
  Пленарне засідання Верховної Ради - завершено

  Джемілєв: У Криму може знаходитись шість ядерних боєголовок

  Кравчук: Наші ядерні боєголовки були направлені на США та керувалися з Росії

  Росія нарощує в окупованому Криму ядерне озброєння - розвідка