Черниш: На 30 вакантних посад у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб претендують 90 осіб

92 особи змагатимуться за можливість стати співробітником Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб із 30 вакантних посад

На 30 вакантних посад у міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб претендують 90 осіб. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

"Ми, до речі, самі не повністю сформовані як міністерство. Ми конкурси оголошуємо. На 30 посад 92 особи зараз записалося для того, щоб пройти тестування по новому закону про державну службу", - зазначив він.

Міністр додав: "Звичайно, рівень зарплати невеликий. Але до речі, до нас велика кількість внутрішньо переміщених осіб хоче, скажімо так, прийти на державну службу ... багато людей дійсно патріотично налаштовані, дійсно це нові знання, дійсно це бажання допомогти цій країні".

Раніше міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що відведення військ на трьох напрямках в зоні АТО не створить загрози для місцевого населення.

Попередній матеріал
Глава Пентагону сказав, від чого залежить надання Україні летального озброєння
Наступний матеріал
Аваков розповів, як іде розслідування вбивства Шеремета

Лутковська: На сьогодні в Україні немає державної стратегії щодо внутрішньо переміщених осіб

Створено робочу групу для вдосконалення системи переміщення людей в зоні АТО - Лутковська

Черниш розповів, яким чином Україна має вирішувати проблему житла для переселенців – інтерв’ю

Черниш: У відновленні східних регіонів Україна розраховує на фінансування міжнародних донорів

Черниш – про розбудову східних регіонів: "Не мається на увазі відновлення власне пошкодженого майна"

5 канал - трансляція наживо