Артем Ситник
Артем Ситник НАБУ

Відпочинок директора НАБУ: Ситник не прийшов на засідання, суддя оголосив відвід – подробиці

Читайте по-русски
Суддя Олег Полюхович на засіданні оголосив самовідвід, посилаючись на те, що у 2015 році детективи НАБУ проводили обшук у його кабінеті

Директор НАБУ Артем Ситник не з'явився до суду, а суддя оголосив самовідвід. У Рівненському апеляційному суді відбулося засідання щодо скарги чільника Антикорупційного бюро на рішення Сарненського районного суду. Про це повідомляє "5 канал".

Там Ситника оштрафували на 3 тисячі 400 гривень – через незадекларований відпочинок в одному з угідь району. Директор НАБУ просить апеляційний суд скасувати цю постанову. Однак аргументів не надав і не попередив адвокатів про свою відсутність.

Водночас суддя Олег Полюхович на засіданні оголосив самовідвід, посилаючись на те, що у 2015 році детективи НАБУ проводили обшук у його кабінеті. Каже: неупередженість судового розгляду через це не може бути забезпечена.

"У Ситника і в частини громадян, можливо, склалося б враження, що я в якийсь спосіб хотів помститись за ті події, які мали місце у грудні 2015 року. Тому я дійшов висновку, що мені необхідно оголосити самовідвід, щоби таких бачень ні в Ситника, ні у суспільства не було", – заявив суддя Олег Полюхович.

"Артем Сергійович говорив, що він заявить клопотання про те, щоб було засідання у вигляді відеоконференції із Солом'янського суду, але головуючий повідомив, що такого клопотання не було. Далі матеріали цієї справи попадають на автоматичний розподіл, визначається з колегією і починаємо все з самого початку", – сказав адвокат Ситника Владислав Кіча.

Читайте також: Не допитали, потім свідчитиме сам: як Ситник до ГПУ ходив.

 

Попередній матеріал
"За чатики з Джокером": Криклій хоче звільнити заступницю через її листування із пранкером (оновлено)
Наступний матеріал
У СН анонсували покарання за "кнопкодавство" і прогули
Loading...

У кабінеті заступниці Луценка знайдено "прослушку" – Сарган

Справа "Роттердам+": голова НАБУ розповів нові подробиці розслідування

Фігуранту справи "Роттердам+" обирають запобіжний захід: нові подробиці справи

Пресконференція керівників НАБУ та Антикорупційної прокуратури – завершено

НАБУ знову проводить обшуки в офісі корпорації "Богдан Моторс" – подробиці

НАБУ розслідує можливу розтрату під час будівництва "мосту Кличка" – Ситник