Яна Дугарь
Яна Дугарь 5 канал

Вбивство Шеремета: апеляційний суд залишив Дугарь під домашнім арештом – включення

Читайте по-русски
Арешт Дугарь має проходити тепер за іншою адресою проживання

Цілодобовий домашній арешт залишили до 8 лютого, тож тепер Яна Дугар перебуватиме у столиці. Апеляційний суд столиці розглянув скаргу захисту на обраний запобіжний захід медсестрі та фронтовому медику Яні Дугарь – фігурантці справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу Петро Троць. 

Рішення суду присутні зустріли вигуками "ганьба". За версією слідства, Дугар фотографувала камери спостереження біля автівки, яку підірвали. Водночас адвокати сумніваються в доказах та хочуть, аби допитали армійців, які перебували на лікуванні й бачили Яну Дугар у лікувальному закладі.

Адвокат Дугарь сказав: "Я впевнений, якщо ми допитаємо цих бійців, вони дадуть переконливі свідчення про те, що перебуваючи на лікуванні у 66-му госпіталі 17, 18, 19, 20 липня, вони бачили там Дугарь, тому, ваша честь, я навіть не захочу говорити про ризики. Була б можливість оскаржити цю підозру, ми б її зразу оскаржили, бо єдиний доказ цієї експертизи – він сфальсифікований, і ми вже з цього приводу подали заяву до ДБР".

Прокурор своєю чергою сказав: "У мене, на відміну від сторони захисту, немає сумнівів у компетенції експертизи. До участі в її проведені були залучені найкращі фахівці України та міжнародний експерт, визнаний у світі. Його запросила експертна установа. Експертиза встановила по вербальній і ході і по портрету, тобто по трьох ознаках". 

Нагадуємо, трьох підозрюваних у вбивстві журналіста затримали 12 грудня. Окрім Андрія Антоненка та Яни Дугарь, у справі фігурує і Юлія Кузьменко. Її слідчі називають виконавицею злочину. Стверджують, саме Юлія встановила вибухівку і привела її в дію у липні 2016. Мотивом злочину правоохоронці називають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

Попередній матеріал
"Пілот скерував Boeing на футбольне поле": рятувальники досліджують місце авіакатастрофи в Ірані – сюжет
Наступний матеріал
Якщо причиною катастрофи є проблеми з літаком, Boeing стане банкрутом – політконсультант
Loading...