Прикордонник
Прикордонник ДПСУ

На Черкащині від COVID-19 вакцинували сотню прикордонників: що відомо

Читайте по-русски
Вакциновані переконують, що побічних ефектів не бояться

Сотню прикордонників імунізували в Головному навчальному центрі підготовки в Оршанці. На Черкащині – це перші військові, які отримали щеплення. Вакцинування добровільне. Як усе відбувалося дізнавалася журналістка "5 каналу".

Сьогодні вакцинують близько сотні військових, це прикордонники, які нещодавно повернулися зі сходу та ті, які невдовзі туди поїдуть. Черги на щеплення немає, пунктуальні військові приходять точно за графіком.

"Погодився на вакцинацію, тому, що вакцинація не настільки страшна як коронавірус. Повинен вакцинуватися кожен військовослужбовець, щоб забезпечити свою безпеку і оточуючих", – каже військовослужбовець Павло Слусаряк.

Курсант Павло Слусаряк готується до поїздки на Схід. Сподівається, що охороняти кордон поїде вже з антитілами і там не захворіє.

"Це погане захворювання, дуже багато наслідків воно дає, тому я вирішив перестрахуватися", – розповідає військовослужбовець Володимир Новак.

У центрі переконують, що нікого вакцинуватися не змушували. Всі військові погодилися на процедуру добровільно.

"Бачать як переносять коронавірус пацієнти, яких ми лікуємо. Ми розумуємо, що це за інфекція і розуміємо як медичні працівники, що їй краще запобігти, лікувати її тяжче", – наголошує начальниця відділу охорони здоров'я центру підготовки особового складу Держприкордонслужби Вікторія Черкасова.

Військові переконують, що побічної дії не бояться.

"Зараз так багато спекуляцій на цю тему, тим більше ще і політичного окрасу, тому мені це не цікаво, я роблю те, в чому сам переконаний, а шукати якісь там проблеми не потрібно", – коментує начальник центру підготовки особового складу Держприкордонслужби Дмитро Коцеруба.

На Черкащині вже вакцинували більше чотирьох тисяч охочих. Це медики, публічні люди та військові. Тяжких наслідків ні в кого не було.

"Це підвищення температури, це біль на місці ін’єкції, тобто те, що характерно для будь-якої вакцини, яку ми застосовуємо, чи то вакцина проти кору, чи то вакцина проти грипу це побічні дії, які виникають після введення вакцини і ті, які зазначені виробником, що можуть бути", – підсумовує заступниця голови Черкаської обласної державної адміністрації Лариса Кошова.

Усі вакциновані поїдуть до зони ООС на Схід України у квітні, після другої ін'єкції.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал"

Попередній матеріал
Російські вбивці на Донбасі та путінський блеф у Мінську – "Невигадані історії"
Наступний матеріал
"Не чуєш? Побачиш!": акція на підтримку заґратованого Сергія Стерненка
Loading...

Як столичний бізнес дотримується умов локдауну – включення

В Україні стало ще більше "червоних" карантинних зон – але з відстрочкою

Відома мережа фітнес-клубів вирішила ігнорувати карантин у Києві

Парламентські шлюби за розрахунком, третя хвиля пандемії та нові штрафи для порушників ПДР – "Підсумки тижня"

В Україні збільшується захворюваність на COVID-19 та кількість ускладнень серед дітей: що відомо

Перехід на літній час та обмеження роботи колекторів: як та за що голосувала Рада перед карантином