Субсидії, тарифи, комунальні
Субсидії, тарифи, комунальні https://poltava365.com/

В уряді розвінчали найпоширеніші міфи відносно субсидій

  Безробітні й надалі можуть отримувати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг

  Останнім часом з’явилося дуже багато нових міфів про призначення субсидій. Протягом тижня "Урядовий портал" спростовуватиме найбільш поширені за останній період міфи. Про це повідомляє "Урядовий портал" на своїй сторінці у Facebook.

  Отже, кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

  • Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

  Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

  • Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
  • Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного віку дохід у три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3). + необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний (819*3=2457 грн).

  Якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховують доходи для призначення житлової субсидії, в розрахунок сукупного доходу такого домогосподарства включається середньомісячний дохід таких осіб у розмірі:

  • половини одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, – в разі, коли такі особи протягом цього періоду перебували на строковій військовій службі;
  • одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, – в разі, коли такі особи протягом цього періоду навчалися за денною формою навчання в закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
  • одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, – в окремих випадках за рішенням комісії в разі, коли такі особи перебувають у складних життєвих обставинах;
  •  фактично отриманих такими особами доходів – у разі, коли такі особи протягом цього періоду отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по огляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;
  • фактично отриманих такими особами доходів – у разі, коли такі доходи протягом цього періоду отримувала особа, яка станом на кінець такого періоду не досягла 18-річного віку.

  Як повідомляв 5.UA, відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

  Попередній матеріал
  Нові санітарні "Богдани" забезпечували навчання гранатометників
  Наступний матеріал
  Купальний сезон відкрито: у Києві на пляжі "відпочивали" імператорські удави
  Loading...
  "Нафтогаз": Перемога України у Стокгольмі – це багато мільярдів доларів

  "Нафтогаз": Перемога України у Стокгольмі – це багато мільярдів доларів

  Гривня очолила рейтинг валют світу за темпами зміцнення – Bloomberg

  Гривня очолила рейтинг валют світу за темпами зміцнення – Bloomberg

  Нацбанк вирішив посилити контроль над платіжними системами

  Нацбанк вирішив посилити контроль над платіжними системами

  НБУ відучуватиме українців від банківських карток

  НБУ відучуватиме українців від банківських карток

  На Дніпропетровщині працівники банку викрадали кошти з карток переселенців

  На Дніпропетровщині працівники банку викрадали кошти з карток переселенців

  У НБУ назвали номінали купюр, які найбільше підробляють

  У НБУ назвали номінали купюр, які найбільше підробляють