https://poltava365.com/

Покрокова інструкція: як заповнити заяву та декларацію для отримання субсидії

Головна відмінність полягає у тому, що якщо раніше необхідно було в декларації вказувати види доходів зареєстрованих у помешканні осіб, то з травня 2018 року в розділі III вписуються лише дані про види та суми доходів осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за III-IV квартали 2017 року

З 1 травня 2018 року почали діяти нові форми заяви та декларації про доходи у відповідності до нових правил призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє УНН з посиланням на Мінсоцполітики.

У відомстві опублікували зразки заповнення зазначених документів з інструкцією. Самі ж документи можна скачати на сайті Мінсоцполітики.

Головна відмінність, на яку звернули увагу в уряді, полягає у тому, що якщо раніше необхідно було в декларації вказувати види доходів зареєстрованих у помешканні осіб, то з травня 2018 року в розділі III вписуються лише дані про види та суми прибутків осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за III-IV квартали 2017 року. Наприклад, дохід від здачі молока, квартири в оренду, отриманих за кордоном доходів.

Як повідомляв 5.UA, відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Попередній матеріал
У Палестині нарахували 58 загиблих внаслідок сутичок у Секторі Гази
Наступний матеріал
Максимальне зближення: "загублений" астероїд "пройде" на безпечній відстані від Землі

Нові субсидії: відтепер декларувати необхідно доходи всієї сім’ї

Нова система нарахування субсидій: за кого більше не буде платити держава

Нарада щодо нового порядку призначення субсидій – відео

Нові правила надання субсидій: що необхідно знати

Уряд змінив правила призначення субсидій – подробиці

Воїни-інтернаціоналісти прийшли з вимогами до МОЗ та Мінсоцполітики: подробиці акції