jornadadiaria.com

Максимальне зближення: "загублений" астероїд "пройде" на безпечній відстані від Землі

  Під час зближення астероїд "пройде" на відстані 203453 кілометрів від Землі, що дорівнює 0,53 відстані від планети до Місяця

  Астероїд 2010 WC9 пролетить на безпечній дистанції від Землі 15 травня. Як повідомляє DT з посиланням на EarthSky, він рухатиметься на відстані, що дорівнює половині дистанції від планети до Місяця.

  Розміри астероїда оцінюються від 60 до 130 метрів. Його проліт повз Землю стане максимальним зближенням астероїда такого розміру з нашою планетою.

  Вперше астрономи за допомогою Каталінського огляду неба помітили астероїд 2010 WC9 30 листопада 2010 року і спостерігали за ним до 10 грудня. 8 травня 2018 року, майже через вісім років з моменту виявлення, астрономи відкрили астероїд і назвали його ZJ99C60, а потім зрозуміли, що вони знову спостерігають 2010 WC9.

  Під час зближення астероїд "пройде" на відстані 203453 кілометрів від Землі, що дорівнює 0,53 дистанції від планети до Місяця. Згідно з прогнозами Jet Propulsion Laboratory NASA, наступного разу 2010 WC9 "підійде" на таку відстань до Землі через 300 років.

  Як повідомляв 5.UA, вчені NASA ледь не пропустили астероїд 2018 GE3 діаметром щонайменше 47 метрів, який пролетів неподалік від Землі.

  Попередній матеріал
  Покрокова інструкція: як заповнити заяву та декларацію для отримання субсидії
  Наступний матеріал
  У США сталася ДТП за участі електрокару Tesla на автопілоті

  Стало відомо, коли відправлять міжнародну місію на Марс

  Порятунок Землі від сміття існує: вчені знайшли фермент, який роз’їдає пластик за лічені дні – відео

  Вчені NASA мало не пропустили величезний астероїд біля Землі – подробиці

  Наслідки глобального потепління: коли зникнуть 50% флори і фауни

  Космічні втрати: вчені виявили, що подвійні зірки "кидаються" планетами

  У Палестині нарахували 58 загиблих внаслідок сутичок у Секторі Гази