Нові субсидії: відтепер декларувати необхідно доходи всієї сім’ї

  Декларувати доходи треба всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами

  Відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. Про це повідомляє "Урядовий портал" на своїй сторінці у Facebook.

  "Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами", – зазначено в повідомленні.

  В уряді зауважили, що є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, наприклад, у декретній відпустці або взагалі не працює.

  "Таким сім’ям раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми у помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю", – наголошують у КМУ.

  Водночас у таких випадках на помешкання, де прописаний чоловік, оформлювалася субсидія, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги ні там, ні тут.

  "При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про возз’єднання українських сімей", – зауважили в Кабміні.

  Як повідомляв 5.UA, з 1 травня 2018 року в Україні набули чиннності нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. У зв'язку зі змінами умов їх надання, субсидії необхідно буде переоформити 15-20% українців. 

  Попередній матеріал
  "Готуються піти з Донбасу": у МінТОТ побачили важливий сигнал з боку Росії
  Наступний матеріал
  Бочковський зробив наступний крок для поновлення на посаді голови ДСНС

  Нова система нарахування субсидій: за кого більше не буде платити держава

  Нарада щодо нового порядку призначення субсидій – відео

  Нові правила надання субсидій: що необхідно знати

  Уряд змінив правила призначення субсидій – подробиці

  Воїни-інтернаціоналісти прийшли з вимогами до МОЗ та Мінсоцполітики: подробиці акції

  Резерви для підвищення "мінімалки" є вже сьогодні – Мінсоцполітики