Бочковський зробив наступний крок для поновлення на посаді голови ДСНС

  Ще 26 квітня суд поновив чиновника на посаді, визнавши протизаконним його звільнення у 2015 році

  Поновлений за рішенням суду на посаді голови ДСНС Сергій Бочковський передав до Мін'юсту заяву з вимогою виконати судове рішення і допустити його до роботи. Про таке заявив адвокат Бочковського Ігор Федоренко, передає "112 Україна".

  "Заяву ми подали з виконавчим листом суду для того, щоб Державний департамент виконавчої служби Міністерства юстиції виконав рішення суду примусово. До цього, близько дев'ятої ранку, ми під'їхали до ДСНС, ми пересвідчились, що працівники служби контролю пропуску мають вказівку не допускати Сергія Станіславовича. Нам повідомили, що за цю вказівку відповідальний департамент кадрової служби", − повідомив Федоренко.

  За його словами, у ДСНС також була подана відповідна заява.

  "Ми не отримували ані копії апеляційної скарги, ані відповідного повідомлення суду. Але хочу нагадати, що рішення про поновлення на роботі, згідно з чинним законодавством, допущене судом до негайного виконання, тому оскарження цього рішення жодним чином не впливає на необхідність його виконувати", − додав він.

  Нагадаємо, 26 квітня суд поновив Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій, визнавши протизаконним його звільнення в 2015 році. Наступного дня стало відомо, що МВС оскаржило поновлення Бочковського на посаді. Його звинувачують у хабарництві, зловживанні службовим становищем і службовому підробленні.

  Попередній матеріал
  Нові субсидії: відтепер декларувати необхідно доходи всієї сім’ї
  Наступний матеріал
  Вперше увійшла до топ-200 тенісисток світу: 18-річна українка піднялася у рейтингу WTA