Нацбанк вирішив посилити контроль над платіжними системами

  В НБУ пропонують вдосконалити вимоги до зберігання інформації про кожну операцію переказу коштів, здійснену в платіжній системі

  Національний банк України вирішив посилити нагляд за діяльністю платіжних систем, їхніх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури. Про це повідомили у прес-службі регулятора.

  Так, керівництво Нацбанку ухвалило постанову, що передбачає встановлення вимог до організаційних та технічних заходів, які повинні вживати об'єкти нагляду, – для забезпечення безперервності діяльності, спрощення вимог до інформації, яку об'єкти нагляду зобов'язані розміщувати у пунктах приймання та виплати готівки.

  Крім того, в НБУ пропонують вдосконалити вимоги до зберігання інформації про кожну операцію переказу коштів, здійснену в платіжній системі.

  Постанова регулятора також встановлює додаткові права та обов’язки працівників НБУ щодо отримання та повернення документів і матеріалів під час здійснення виїзних перевірок.

  Як повідомляв 5.UA, Національний банк України має намір розвивати альтернативні сервіси доступу клієнтів до коштів на рахунку в банку і наразі активно працює над впровадженням відповідних технологій.

  Попередній матеріал
  Кабмін погодив звільнення Жебрівського
  Наступний матеріал
  Українському бізнесу продовжили обов'язкову норму продажу валюти
  Теги:

  НБУ відучуватиме українців від банківських карток

  У НБУ назвали номінали купюр, які найбільше підробляють

  Без паперів: в Україні змінили правила закордонних грошових переказів

  На Дніпропетровщині працівники банку викрадали кошти з карток переселенців

  "Від фіксованого курсу відійшли": у НБУ роз'яснили, що визначає курс гривні

  Пухлина мозку в 2-річної Полінки: терміново треба зібрати гроші на лікування