НБУ
НБУ 5.ua

Без паперів: в Україні змінили правила закордонних грошових переказів

  Зміни створюють можливості для застосування безпаперових технологій на ринку фінансових послуг та розширення кола учасників цього ринку, в касах яких може бути виданий переказ з-за кордону

  Національний банк України вніс зміни до Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні. Відповідну постанову правління регулятора №62 від 7 червня опубліковано на сайті НБУ.

  Згідно з повідомленням прес-служби регулятора, це створює можливості для застосування безпаперових технологій на ринку фінансових послуг та розширення кола учасників цього ринку, в касах яких може бути виданий переказ з-за кордону.

  Банкам та їхнім клієнтам (фізичним особам-резидентам) надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології Paperless під час переказів іноземної валюти. Так, клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтвердних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків у іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі, для їх подальшого зберігання.

  Також, фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України, а також за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті, отримати такий переказ в Україні в гривні (тобто, у валюті, відмінній від валюти його ініціювання).

  Як повідомляв 5.UA, Національний банк України має намір розвивати альтернативні сервіси доступу клієнтів до коштів на рахунку в банку і наразі активно працює над впровадженням відповідних технологій.

  Попередній матеріал
  Українців попереджають про шквали та грози: де дощитиме найбільше
  Наступний матеріал
  Українці у США та Австралії збираються голодувати на підтримку Олега Сенцова
  Loading...

  "Від фіксованого курсу відійшли": у НБУ роз'яснили, що визначає курс гривні

  У НБУ назвали номінали купюр, які найбільше підробляють

  "Українці зможуть відкривати рахунки в будь-якій країні світу": Порошенко анонсував ухвалення у ВР нового закону "Про валюту"

  На Дніпропетровщині працівники банку викрадали кошти з карток переселенців

  У Кропивницькому вночі стався вибух біля відділення банку

  Попередження від НБУ: дорога нафта невдовзі вплине на ціни українських товарів