Затори в Києві
Затори в Києві Shutterstock

В Україні збільшили кількість категорій транспорту

  Читайте по-русски
  Схвалені урядом зміни також урегульовують питання стосовно документів

  Уряд схвалив зміни до Класифікації та Єдиних вимог до конструкції та технічного стану колісних транспортних засобів, що експлуатуються. Цими змінами запроваджуються нові категорії колісних транспортних засобів, зокрема, L1е – L7е (мототехніка) та поділ на класи категорії М2 та М3 (легкові автомобілі та автобуси). Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

  "На сьогодні в Європейському Союзі з’явилася значна кількість транспортних засобів, які належать до нових категорій та підкатегорій, та які відсутні у вітчизняному законодавстві, у зв’язку з чим не можуть імпортуватися до України та використовуватися на дорогах загального користування. Особливо це стосується категорії L, серед яких значна кількість мають електричний двигун та підвищену мобільність, що особливо важливо для великих міст. Ухвалене сьогодні Урядом рішення не лише відповідає останнім змінам Женевської угоди 1958 року та законодавства ЄС, а й актуалізує українську нормативно-правову базу, наближуючи нас до європейських сучасних стандартів", – розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  За його словами, схвалені зміни також урегульовують питання стосовно документів, що підтверджують класифікацію колісного транспортного засобу, для уникнення розбіжностей у їх класифікації.

  Нагадаємо, раніше Верховна Рада схвалила закон "Про внутрішній водний транспорт" у другому читанні. Відповідний законопроєкт № 1182-1-д підтримали 276 нардепів. Закон набере чинності з 1 січня 2022 року. Однак низка його статей наберуть чинності через 3 роки з дня опублікування документа. 

  Попередній матеріал
  СБУ запобігла контрабанді рекордної партії героїну до країн ЄС
  Наступний матеріал
  Кабмін розширив перелік товарів, які можна продавати під час локдауну
  Loading...

  "Це помилка уряду": Омелян про зупинення транспорту під час локдауну

  Верховна Рада схвалила закон про внутрішній водний транспорт – що має змінитися

  Від 20 до 100 тисяч гривень щомісяця – топчиновника "Укртрансбезпеки" затримали за хабарі

  У Харкові на ходу загорівся трамвай із пасажирами – відео

  "Розвиток електротранспорту – пріоритет "Пропозиції" у створенні комфортної екосистеми Дніпра" – Філатов

  "Визнання Дніпра найбезпечнішим містом в країні – результат системної роботи" – Філатов