Дніпро
Дніпро Вікіпедія

"Визнання Дніпра найбезпечнішим містом в країні – результат системної роботи" – Філатов

Читайте по-русски
Протягом останніх років у місті системно впроваджують різні електронні сервіси

Дніпро визнано найкращим українським містом із впровадження електронних сервісів програми "Безпечне місто" – ініціативи, заснованої в Дніпрі міським головою й одним із лідерів партії "Пропозиція" Борисом Філатовим. Таку оцінку громада отримала за підсумками однієї з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city-технологій.

Борис Філатов зазначив, що зроблено чимало, проте ще більше роботи – попереду. Тому подальше впровадження елементів smart city та діджиталізація міських сервісів є частиною стратегічного плану "пропозиції" щодо комплексного створення комфортного життєвого простору в Дніпрі.

"Це лідируюче місце – серйозна заслуга міста, всього міського господарства. Доказ, що розвиток модульної системи "безпечного міста" – правильна ініціатива. У пріоритеті на 2021 рік – комплексне продовження і розширення цієї роботи – заради комфорту і безпеки людей", – сказав Філатов.

Так, протягом останніх років у місті системно впроваджують різні електронні сервіси, які роблять життя городян більш комфортним – безконтактна оплата проїзду в громадському транспорті, електронні табло на зупинках, онлайн-реєстратури і створення єдиного електронного простору в медицині, система відеоспостереження зі смарткамерами.

У місті вже кілька років працює Ситуаційний центр. Це інтерактивна система, що об'єднує датчики на мережах водоканалу, розподільних щитках, тягових підстанціях, ліфтах, а також GPS-системи на громадському транспорті, комунальній техніці, машинах швидкої допомоги. У Дніпрі її втілили з досвіду Ізраїлю, куди кілька років тому з робочим візитом їздив Борис Філатов.

Напередодні Філатов повідомив, що місто Дніпро стало найкращим у Європі за оцінкою міжнародних експертів. За його словами, громада міста отримала диплом зі сторони Асоціації локальної демократії, яка розташована в Брюсселі і об'єднує по всьому ЄС територіальні громади.

Попередній матеріал
Кличко заявив, що медзаклади Академії медичних наук не приймають хворих на коронавірус киян
Наступний матеріал
Екстремальні пологи: у Дніпрі жінка народила дитину в таксі
Loading...