Новий транспорт у Дніпрі
Новий транспорт у Дніпрі скріншот

"Розвиток електротранспорту – пріоритет "Пропозиції" у створенні комфортної екосистеми Дніпра" – Філатов

Читайте по-русски
Одним із пріоритетів є розв'язання "хронічної" проблеми, пов'язаної зі станом шляхів, каже міський голова

У Дніпрі за п'ять років вдалося відродити муніципальний електротранспорт, який десятиріччями по суті знищувався на догоду приватним перевізникам: було створено 6 нових тролейбусних маршрутів, закуплено 96 нових тролейбусів, майже 300 європейських автобусів великої місткості, відновлено ​​ремонтну базу рухомого складу та колії. Про це повідомив міський голова Дніпра й один із лідерів партії "Пропозиція" Борис Філатов.

Він також додав, що до ладу приводять і зупинки громадського транспорту – їх зроблять зручнішими й безпечнішими для пасажирів, обладнають інформаційними табло. Крім того, місто оновлює і трамвайний склад.

За словами Філатова, політсила має стратегічний план зі створення комфортної та якісної екосистеми Дніпра. Зокрема, одним із пріоритетів є розв'язання "хронічної" проблеми, пов'язаної з станом шляхів. Так, на майбутні періоди заплановані системні реконструкції трамвайних ліній у різних районах міста.

"Відродження муніципального електротранспорту було моєю обіцянкою. Жителі міста бачать якісний результат із новими тролейбусами. Дійсно, зроблено багато. Але ще більше роботи – попереду. Пов'язано це насамперед з оновленням рухомого складу трамваїв і оновленням трамвайних колій", – сказав Борис Філатов.

Нині в Дніпрі на 12-й маршрут запустили ще 12 трамваїв,  які раніше курсували в Лейпцигу й були придбані там же в рамках міської програми з оновлення рухомого складу. Їх адаптували під технічні особливості доріг Дніпра, а транзисторно-імпульсна система керування дозволяє заощаджувати від 30% електроенергії при русі.

Борис Філатов також додав, що всі 40 трамваїв, які місто з 2019 р. придбало в Німеччині, після реконструкцій обійшлися міському бюджету як дві нові машини: "Сорок проти двох. Вдумайтеся в ці цифри".

За словами представника "Пропозиції" Ігоря Маковцева, поставка решти трамваїв запланована на першу половину листопада, і до кінця року вони також вийдуть на міські маршрути.

Як повідомляв раніше 5.ua, Борис Філатов розповів про міжнародну нагороду для міста Дніпро.

Попередній матеріал
На адмінмежі із Кримом українські військові тренуються знищувати дрони противника – відео
Наступний матеріал
35 тисяч за добу: у МОЗ назвали найгірший сценарій щодо вірусних захворювань
Loading...