Соцопитування
Соцопитування opinionua.com

"Слуга народу" не в тренді: дніпряни відповіли, чи бачать Філатова наступним чільником міста – соцопитування

Читайте по-русски
Більшість опитуваних відповіли, що задоволені якістю життя у Дніпрі

Більшість мешканців міста Дніпро готові віддати голос за чинного міського голову, якби місцеві вибори в Україні відбулися найближчої неділі – такими є результати соціологічного опитування SOCIS.

Згідно з результатами дослідження громадської думки, якби вибори чільника міста відбулися найближчої неділі, то за чинного міського голову Бориса Філатова віддали би свої голоси 54,1% опитаних. При цьому суттєво відстає від нього ексрегіонал Олександр Вілкул (13,8%). При цьому кандидат від ОПЗЖ Сергій Нікітін трохи переступає межу 8%, а представник правлячої "Слуги народу" – не має навіть 8%.

Щодо виборів у Дніпровську міськраду, згідно з результатами опитування, то 43,3% респондентів готові підтримати за партію очільників "Пропозиція", яку в Дніпрі очолює чинний міський голова. Утричі відстає ОПЗЖ (13,7%), від неї трохи відстає "Слуга народу" зі своїми 12,9%.

При цьому 46,8% респондентів відповіли, що нині переважно задоволені життям у Дніпрі, а 14,5% – повністю задоволені.

Опитування тривало з 26 вересня до 2 жовтня 2020 року методом face-to-face за місцем проживання респондентів у всіх восьми районах міста. Опитано 800 респондентів, віком від 18 років. Похибка вибірки становить +/- 3,5%.

Як повідомляв раніше 5.ua, курсантів Національної академії Нацгвардії залучать до охорони правопорядку під час місцевих виборів.

Попередній матеріал
В Україні вп'ятеро збільшилася захворюваність на пневмонію – МОЗ
Наступний матеріал
На Закарпатті цілу ніч горіла лижна фабрика "Тиса" – фото
Loading...