Борис Філатов
Борис Філатов скріншот

"Пропозиція місту – приведення до ладу не тільки великих парків, а й зон відпочинку, скверів у всіх районах міста" – Філатов

Читайте по-русски
У Дніпрі продовжують упорядковувати міські парки та зелені зони, а також будувати нові місця відпочинку

Серед знакових проєктів – парк "Зелений Гай", сквер "Прибережний". Міська влада також об'єднує зусилля бізнесменів і громадськості – як у випадку з парком Гагаріна.

При цьому тільки за останні кілька років в місті почали комплексно вирішувати питання оформлення необхідних документів для цих територій–щоб місця відпочинку не перетворювалися на торгові точки і не віддавалися під забудову.

Міський голова Дніпра і один з лідерів партії "Пропозиція" Борис Філатов наголосив, що зроблено багато, але ще більше роботи – попереду, адже у великих парках проблемні питання ігнорувалися десятиліттями. Розвиток рекреаційних зон у всіх районах міста – частина стратегічного плану політсили щодо створення в місті комфортної екосистеми, де враховано все – від елементів безпеки та благоустрою до розвитку медицини та освіти.

Так, у парку ім. Писаржевського, що між проспектами Богдана Хмельницького та Олександра Поля, завершили мощення центральної алеї та бічних доріжок і повністю оновили освітлення.

"Капітальний ремонт парку ім. Писаржевського виправив недоліки логістики та зонування. Буде транзитна зона – центральна алея, що з'єднує проспекти Поля і Хмельницького. І прогулянкова – решта території парку. Це комфорт для дорослих і безпека для дітей", – сказав Борис Філатов.

Так, у парку розширюють вхідні зони з проспектів. Замість старих елементів на території зробили залізобетонну основу з арматури, що запобігає просіданню. Бордюри покриті гумою – щоб уникнути травматизму. Для дітей зробили цікаві рельєфні майданчики, які змістили вглиб парку – щоб зробити відпочинок більш комфортним. Передбачений також фудкорт, який розмістять поблизу центральної площі парку, навпроти супермаркету.

Оновлюють вхід з центральної алеї до могили Писаржевського та пам'ятник жертвам Голодомору.

Як відомо, поетапний капітальний ремонт парку ім. Писаржевського площею 8,3 га розпочали торік.

Разом з тим реконструкції парків Глоби та Шевченка є пріоритетами на найближче майбутнє. Перша черга оновлення парку Шевченка вже стартувала – це відремонтовані майданчики.

Як раніше повідомляв 5.ua, місто Дніпро стало найкращим у Європі за оцінкою міжнародних експертів і отримало диплом від Асоціації локальної демократії, яка розташована в Брюсселі. Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Попередній матеріал
Штепа не прийшла на засідання суду, бо "перебуває в зоні ризику та боїться захворіти на COVID-19"
Наступний матеріал
У Києві працівники СБУ, Нацполіції та посольства Ізраїлю провели спільні антитерористичні навчання
Loading...